Portal informacyjno-historyczny

To będzie największy taki obiekt w Europie. Te zdjęcia robią wrażenie. ,,Nareszcie Polacy i mieszkańcy sąsiadujących krajów doczekali się takiego obiektu” [WIDEO+FOTO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Amatorzy wodnych szaleństw nie mogą się doczekać otwarcia oddalonego około 60 km od Warszawy kompleksu Suntago Wodny Świat. Powstający w Mszczonowie park wodny będzie największym zadaszonym obiektem tego typu w Europie. Już zdjęcia z budowy robią ogromne wrażenie.

Obiekt na 20 ha w Mszczonowie zostanie podzielony na trzy strefy. Budową Suntago Wodny Świat zajmuje się firma Global City Holdings.

– Nareszcie Polacy i mieszkańcy sąsiadujących krajów będę mieli najwyższej klasy park wodny w swoim otoczeniu

– powiedział prezes Global City Holdings Peter Dudolenski. Koszt budowy szacuje się na 150 mln euro. Park wodny będzie mógł przyjąć 15 tys. osób każdego dnia.

Saunaria – znajdzie się w niej ponad 10 różnego rodzaju tematycznych saun, prywatne gabinety masażu, mineralne baseny zdrowotne oraz solaria.

Relaks – goście będą tam mogli zrelaksować się w otoczeniu 700 prawdziwych palm i popływać w zakrytym basenie o powierzchni 1 000 mkw. oraz w basenie usytuowanym obok ogrodu o powierzchni 20 000 mkw., z otwieranym w słoneczne dni dachem.

Wodna dżungla Jamango – zaplanowano w niej ponad 3 km zjeżdżalni wodnych, w tym najdłuższą krytą zjeżdżalnię w Europie o długości 320 metrów. W tej strefie dzieci, dorośli i rodzice będą mogli korzystać i konkurować na 30 różnych zjeżdżalniach oraz rozmaitych akwenach z falami czy na tzw. rwących rzekach. Specjalnie dla rodziców z dziećmi zaplanowano wodny plac zabaw.

Budowa ruszyła w kwietniu. W drugiej połowie lipca wylano pierwsze fundamenty. Powoli widać już kształt obiektu. Zdjęcia zamieszone na facebookowym profilu robią wielkie wrażenie, a miłośnicy wodnych szaleństw nie mogą się doczekać, kiedy ten największy zadaszony park wodny w Europie zostanie otwarty.

 

(5056)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę