Tak LOT będzie promował Polskę na świecie. Pojawiły się zdjęcia nowych samolotów z biało-czerwonymi barwami. Jak je oceniacie? (foto)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dwa najnowsze samoloty Boeing 787-9 Dreamliner oraz Boeing 737 MAX 8 będą stanowiły wizytówkę Polski i PLL LOT dzięki biało-czerwonym barwom. Mają opuścić fabrykę pod koniec czerwca.

W materiałach prasowych przesłanych przez LOT znalazły się takie zdjęcia:

Wygląd maszyny inspirowany jest powiewającą polską flagą poruszaną przez pęd startującego samolotu. Na przednich drzwiach znajduje się obrys granic Polski. Po jednej stronie kadłuba widnieje napis Dumni z Niepodległości Polski, a po drugiej Proud of Poland’s Independence

– czytamy w oświadczeniu firmy.

Adrian Kubicki, rzecznik prasowy przewoźnika, podkreśla, że ,,LOT jako narodowy przewoźnik w sposób naturalny pełni rolę ambasadora Polski na świecie”. Warto dodać, że pod wodzą prezesa Rafała Milczarskiego firma notuje duże sukcesy.

W ubiegłym roku LOT przewiózł 6,8 mln pasażerów, czyli o 25 proc. więcej niż rok wcześniej

– podkreśla TVN. Warto dodać, że firma, znajdująca się w katastrofalnej sytuacji finansowej w czasach rządów koalicji PO-PSL, odbiła się od dna.

LOT ma coraz lepsze wyniki. W 2017 roku zarobił 288 mln zł

– informują media. Teraz biało-czerwone barwy sprawią, że linie będą pełniły rolę swoistego ambasadora Polski. A jak wy je oceniacie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

(3202)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Jakie artystyczne szkaradztwo. Bezguście i dziecinada. May Kazio narysował obrys polski i coś na wzór…pasty do zębów, gluta czy rury kanalizacyjnej. Bo ani to flaga ani promocja. Estetycznie tragiczne a w treści puste i bez wyrazu. Nic tonie nie niesie ze sobą. Ot takie rysowanie przedszkolne…. tu damy Polskę a tu Jareczku narysuj flagę… ale wiesz taką pofalowaną….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.