Ta ciężarówka ruszy niebawem na drogi USA. ,,Nigdy nie wolno dopuścić do tego, by Niemcy, sprawcy Holokaustu, byli myleni z ofiarami” (foto/wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W związku ze zintensyfikowaną kampanią zniesławiającą Polskę i polski naród, która trwa od kilku dekad, a ostatnio przybrała na sile, wychodzimy oszczerstwom na przeciw – piszą organizatorzy akcji ,,German Death Camps”. – Nigdy nie wolno dopuścić do tego, by Niemcy – architekci oraz sprawcy polskiego i żydowskiego Holokaustu byli myleni z ofiarami — DO NOT CONFUSE THE MURDERER WITH THE VICTIM.

Przez kilkadziesiąt lat funkcjonowała precyzyjna i skoordynowana operacja, której celem było metodyczne niwelowanie i relatywizowanie ciążącej na Niemcach odpowiedzialności za zbrodnie podczas II wojny światowej. Jednocześnie akcja dezinformacyjna służyła temu, aby obarczać winą za zbrodnie i Holokaust inne narody, a zwłaszcza Polskę, której terytorium okupowane przez Niemców, było głównym obszarem eksterminacji Polaków, Żydów i ofiar wielu innych narodowości w niemieckich obozach śmierci. Nasza inicjatywa ma na celu propagowanie prawdy historycznej wśród społeczności Stanów Zjednoczonych. Jest to zarazem jeden z wielu projektów broniących dobrego imienia Polski i Polaków, który przyczyni się do utrwalania w świadomości odbiorców fundamentalnej prawdy, opartej na faktach — iż to Polacy byli ofiarą, a katem Niemcy.

(3454)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. Archipelag Europejskich Obozów Zagłady W podbitej przez Niemców Europie było około 40 obozów koncentracyjnych a dodatkowo były tzw. podobozy. Tych co używają słów „polskie obozy koncentracyjne” należy zapytać, to gdzie znajdowały się takie m.inn. obozy koncentracyjne jak: Buchenwald, Dachau, Mauthausen-Gossen, Gross-Rosen, Ravensbrϋck. Obozy koncentracyjne znajdowały się na terenie różnych krajów europejskich okupowanych przez Niemcy np. we Francji czy Holandii.
    http://www.prawica.net/6442

    • I wszystkie te obozy są polskie, bo przecież nazwa pochodzi od ich geograficznego położenia, wszyscy to wiedzą. Nawet niedawno polski sąd potwierdził, że nazwa polski obóz KL Buchenwald jest jak najbardziej prawidłowa, bo ON PRZECIEŻ LEŻY W POLSCE.

      • Proszę wskazać publikacje prasowe informujące o obozach francuskich, austriackich czy czeskich, a następnie porównać częstotliwość występowania takiej frazy z ,,polskie obozy zagłady”

  2. zajmujecie sie głupotami… wojna była ponad 70 lat temu… ruskie dalej robią wojny… a Wy dalej zacofani… idźcie do przodu, ludzie wysyłają już Tesle w kosmos, technologia idzie do przodu, skonstruujscie coś własnego… nie cofajcie sie w rozwoju… to że były to niemieckie obozy to my wiemy i tak bediemy uczyc nasze dzieci… ale ogarnijcie sie wreszcie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.