Portal informacyjno-historyczny

Szokująca recepta gwiazdy pop na terroryzm. ,,Zamknie się w willi i będzie obserwować”. Tymczasem znana dziennikarka zgłoszona na policję za swoje słowa po zamachu w Manchesterze [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wydawać by się mogło, że kolejne ataki terrorystyczne spowodują zwrot w sprawie uchodźców i ich przyjmowania. Okazuje się jednak, że są tacy, którzy uważają, że odpowiedzią na zamachy powinna być miłość i wsparcie, a za apele o przebudzenie i walkę z terrorem można znaleźć się pod obserwacją policji.

Amerykańska wokalistka Katy Perry zabrała głos po zamachu w Manchester Arena, do którego doszło po koncercie Ariany Grande. Gwiazda muzyki pop stwierdziła, że odpowiedzią na ataki terrorystyczne powinno być jeszcze szersze otwarcie granic przed imigrantami oraz jeszcze więcej miłości i wsparcia im okazanych.

W internecie szybko zarzucono Katy Perry, że wygłasza takie opinie, a potem… zamknie się w swojej pilnie strzeżonej posiadłości i za murów będzie obserwowała to, co dzieje się w otwartym świecie.

Przeciwny pogląd na kwestie bezpieczeństwa w Europie wygłosiła Katie Hopkins. Brytyjska dziennikarka zaapelowała do mieszkańców Europy Zachodniej o obudzenie się, powstanie i walkę z terroryzmem. W odpowiedzi jeden z obserwujących jej konto na Twitterze internautów zgłosił Hopkins na policję za zachowania rasistowskie. Szybko otrzymał odpowiedź, że odpowiednie służby… przyjrzą się tej sprawie. Hopkins nie posiadała się z oburzenia – wszystko to stało się przecież po wielkiej tragedii, a tymczasem policja zajmuje się wpisami na Twitterze…

(3466)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę