Portal informacyjno-historyczny

Szał Macrona. Jego przemówienie polskim internautom kojarzy się jednoznacznie [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Emmanuel Macron jest przedstawiany przez media jako umiarkowany kandydat w stosunku do Marine Le Pen. ,,Guardian” pisze, że strach przed neofaszyzmem sprawia, iż to właśnie on jest głównym kandydatem do zwycięstwa.

Tymczasem to nagranie pokazuje zupełnie inne oblicze socjalistycznego kandydata. Pełne histerii przemówienie może budzić uzasadnioną troskę o jego zdrowie.

Wideo opublikowane przez francuskich internautów wzbudziło duże poruszenie. Wyborcy Le Pen zarzucają mu uzależnienie od narkotyków (,,un cocaïnomane”) i użalają się nad ojczyzną w przypadku, kiedy on wygra. Apelują do żony kandydata, aby zabroniła spożywania Red Bulla i innych używek przed publicznymi wystąpieniami. Choć inni wskazują, że nienaturalne zachowanie socjalisty to na pewno nie skutek napoju energetycznego.

Polskim internautom jego histeryczny występ skojarzył się z płomiennymi wystąpieniami przywódcy narodowo-socjalistycznego Adolfa Hitlera, na co wskazują w komentarzach na Twitterze. Macron, były członek Partii Socjalistycznej, obecnie rozpaczliwie broniąc swój kraj przed konkurencją polską czy węgierską, gdzie wolą inwestować francuskie firmy, wraca do starych wzorców narodowo-socjalistycznych. Rozrośniętego państwa opiekuńczego, które przyciąga rzesze imigrantów, ani myśli likwidować.

(4364)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę