SUPERzabawy dla dzieci

w Książki


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Super_zabawy_dla_dzieci_od_3_do_8_lat_maxiCzęsto rodzice nie mają pomysłu czym zająć dzieci i decydują się na posadzenie swoich pociech przed telewizorem lub komputerem. Powierzanie dzieci mediom elektronicznym nie jest dobrym rozwiązaniem, co prawda  dzięki temu rodzice zyskują nawet kilka godzin spokoju, ale nie mają wpływu na to, jakie treści przyswajają ich dzieci poprzez filmy i gry komputerowe i jak są przez nie kształtowane.

Prezentowana książka jest skarbnicą pomysłów na gry i zabawy dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, które mogą odbywać się w domu, w szkole, na świeżym powietrzu, w czasie podróży. Gry opisane w książce nie tylko bawią, uczą i rozwijają ważne umiejętności: zdolność współpracy, logiczne myślenie, kreatywność, motorykę małą i dużą, sprawność fizyczną i emocjonalną. Znajdą tu Państwo gry dla jednego dziecka oraz małej lub dużej grupy dzieci. Książka jest świetną pomocą zarówno dla rodziców, jak też opiekunów i wychowawców.

Tu możesz przejrzeć książkę.

Christina i Jürgen Valentiner-Branth; ilustracje: Constanze Guhr, SUPERzabawy dla dzieci od 3 do 8 lat, Jedność, Kielce 2016.

Książkę można nabyć TUTAJ

 

 

(41)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.