Kto stoi za wydarzeniami, które wywołują chaos w Polsce lub pogarszają jej pozycję międzynarodową [WIDEO]

w Programy


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Kto stoi za wydarzeniami, które wywołują chaos w Polsce lub pogarszają jej pozycję międzynarodową? Dlaczego prawdziwi inspiratorzy zazwyczaj pozostają w cieniu?

Reporterzy „Magazynu śledczego” podążają tropem tych, którzy od dziesięcioleci pracują na korzyść Związku Sowieckiego, a obecnie Rosji – czyli agentów wpływu oddziałujących na politykę, ekonomię, a nawet manipulujących mediami. Jak funkcjonuje rosyjska agentura w Polsce i na świecie? Jakich metod używają agenci wpływu działający w Polsce? Jaka spuścizna agenturalna pozostała nam po PRL?

Autorka programu uważa, że program nabiera dodatkowego smaczku po publikacji artykułu ,,Człowiek Moskwy w Warszawie” w tygodniku ,,Sieci” na temat Waldemara Pawlaka.

Układy z Moskwą, ogromne pieniądze, dążenia do podpisania niekorzystnych dla Polski porozumień, korupcja – to podejrzenia, w sprawie których prokuratura wszczyna śledztwo. Według prokuratury były wicepremier mógł przyjąć łapówkę za przychylność wobec Rosji przy negocjowaniu kontraktu gazowego z 2010 r. […] Ujawniamy kolejne dokumenty, które pokazują, że w tamtym czasie Waldemar Pawlak brał udział w jeszcze jednej zagrażającej polskiemu bezpieczeństwu grze. Znów po stronie Rosji

– czytamy w artykule.

Program poniżej:

(1557)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.