Portal informacyjno-historyczny

Słynny „obrońca krzyża” znowu ujawnił swoje prawdziwe oblicze. Przy okazji spotkania z Tuskiem zaatakował Kaczyńskiego. Nazwał prezesa PiS…

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Andrzej Hadacz zasłynął po katastrofie smoleńskiej jako obrońca krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Pozował na wyborcę PiS i wroga PO oraz Donalda Tuska. Później kompletnie zmienił front i pojawiły się podejrzenia, że był podstawiony przez Platformę Obywatelską, by ośmieszać Prawo i Sprawiedliwość oraz wyborców tej partii. Teraz Hadacz znowu dał o sobie znać.

Przy okazji przyjazdu Donalda Tuska, który w środę zeznawał jako świadek w warszawskiej prokuraturze w sprawie „przekroczenia uprawnień przez członków kierownictwa Służby Kontrwywiadu Wojskowego, wskutek podjęcia współpracy ze służbą obcego państwa bez wymaganej zgody prezesa Rady Ministrów”. Już w Sopocie na dworcu, z którego odjeżdżał Tusk, pojawili się jego zwolennicy. W Warszawie powitał go jeszcze większy tłum, a Tusk dotarł do prokuratury piechotą w gronie swoich popleczników. Momentami było nerwowo, a wśród wiodących prym próbował błysnąć Andrzej Hadacz.

Trzeba bronić demokracji, bronić premiera. Co wyprawiają ,,pisiory” to jest rzecz skandaliczna. Jak można pomawiać premiera o jakieś dziwne kontakty?

– krzyczał „obrońca krzyża”.

Potem Hadacz postanowił uderzyć w Jarosława Kaczyńskiego i PiS.

Dzisiaj mogę powiedzieć prosto do Kaczyńskiego. To Ciebie trzeba nienawidzić. Kieruję apel do Ciebie człowieku z Żoliborza. Weź Ty się odwal od obywateli Polski, bo Ty nie masz kwalifikacji na polityka, nie możesz nim być. Ty jesteś psychopatą. Takim szkodnikiem dla Polski, że powinieneś już dawno zniknąć z polityki

– wypowiadał kolejne zdania z ogromną agresją Andrzej Hadacz.

Mężczyzna, aktualnie wielki zwolennik PO i Donalda Tuska, przyznał też, że nienawidzi PiS, a prezydent Andrzej Duda, premier Beata Szydło i prezes Jarosław Kaczyński to oszuści, członkowie grupy przestępczej Prawo i Sprawiedliwość…

(2003)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę