Śledztwo w sprawie oprawców Polaków trafiło na nieoczekiwaną przeszkodę . Tymczasem włoskie media rekonstruują napad politycznie poprawną grafiką [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Agencja ANSA informuje, że sprawcami ataku na Polaków w Rimini byli nielegalni imigranci w wieku poniżej 30 lat. Wynika to z informacji uzyskanych przez śledczych. Ci również twierdzą, że wśród napastników mogli być handlarze narkotyków, co sprawia, że śledztwo jest ,,trudne”.

Policja ma już nagranie kamer z plaży, a także odciski palców napastników. Włoka agencja podaje, że śledztwo jest trudne, bo prowadzi do handlarzy narkotyków wywodzących się ze środowiska nielegalnych imigrantów. Uprawiali ten proceder na pełnej turystów Riwierze nad Adriatykiem.

– Byłoby się bez rozumu, gdyby twierdzić, że uchodźcy nie wpłynęli na wzrost przestępczości różnego rodzaju w Europie –

powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro w TVP Info. Warto dodać, że jeszcze do niedawna media terminem uchodźcy określali wielu nielegalnych imigrantów, którzy docierali do Europy. Na próbujących ich powstrzymać Węgrów spadła lawina krytyki.

Tymczasem włoskie media poświęciły sporo miejsca zdarzeniu. Gazeta „Corriere della Sera” sporządziła rekonstrukcję całej sytuacji. Mimo że według relacji męża kobiety dwaj napastnicy mieli „oliwkową karnację”, a dwaj pozostali, jaśniejszą cerę (zgodnie z relacją posługiwali się łamanym angielskim), nie widać tego na nagraniu poniżej. W sieci wrze – internauci uważają, że portal ,,Corriere della Sera” uległ dyktaturze poprawności politycznej.

(8058)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.