Tak się bawi ,,elyta”. Lewicowi-liberalni celebryci dzielą się wspomnieniami. ,, Jak mu dam d*py, to będę mogła sobie dopić jego piwo”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dziennikarka Anna Śmigulec podzieliła się słowami, które usłyszała od Janusza Rudnickiego (jego wypowiedź na na temat m.in. polskiego antysemityzmu przytaczaliśmy TUTAJ). Ciekawe są również reakcje ludzi, których często określa się terminem ,,salon”.

kiedy siedziałam już z koleżanką, reporterką, dołączył do naszego stolika. Rozmawiamy miło, kafejka pełna ludzi, aż tu nagle w drzwiach pojawia się ów kolega, a pisarz woła do niego: „Chodź, ku**y już są!”. Zamurowało mnie. Nie zrobiłam nic, choć na co dzień jestem asertywna i reaguję, gdy komuś dzieje się krzywda

– tak dziennikarka Anna Śmigulec w artykule o molestowaniu opisywała kompromitujące zachowanie pisarza. Rudnicki przeprosił dziennikarkę. Ale nawet Gazeta.pl komentuje:

trudno uwierzyć w jego poczucie winy.

Jednak dziennikarz Do Rzeczy Wojciech Wybranowski zwrócił uwagę, jak komentowano przypadek Rudnickiego.

Tak się bawi „elyta”. Zaczęło się od posta współpracowniczki”GW” pani Żakowskiej. Dalej już poszłooo…

– napisał.

Oto post Żakowskiej – przytaczamy w oryginale:

Pamiętam, jak Janusz Rudnicki wkręcił mnie (skutecznie), ze jego nowa dziewczyna, którą za chwile miałam poznać, jest prostytutka i to wyjątkowo tania – 50 zeta za godzinę. Albo jak na imprezie przekonywał kolegę, ze już ze mną ustalił, ze wezmą mnie na dwa baty. Albo jak wyrywał dziewczynę (przy mnie) na historie o tym, ze totalnie na niego lecę, ale jestem za brzydka i mu przy mnie nie staje. Albo, ze jak mu dam dupy, to będę mogła sobie dopić jego piwo. Rozumiem, ze nie wszystkim musza się podobać takie seksistowskie żarty. I ze nie każdy musi je rozumieć. I ze kobieta może się poczuć dotknięta. Ale, na miły bóg, wrzucanie z tego powodu Janusza do jednego worka ze śliskimi molestującymi zbokami to jakiś obłęd. Jakie, k***a, #metoo?! Janusz to wrażliwy, dobry, serdeczny człowiek i mężczyzna. Znam go dobrze i nigdy przenigdy nie widziałam go w sytuacji, która uprawniałaby kogokolwiek do traktowania go w ten sposób. Janusz, kocham cie chuju, foreva and eva

Kazimiera Szczuka komentowała:

dla mnie ta historia o strasznym pisarzu w WO jest głupia do łez. Oczywiście – teksty Janusza Janusz Rudnicki są patologiczne i milion razy mu to mówiłam . Ale robienie z siebie ofiary z powodu debilnego żartu w kawiarni to jakaś żałość rzeczywiście ośmieszająca idee dzielenia się opowieściami o molestowaniu. Znam Janusza Rudnickiego . Lubię go Jego patologiczne żarty traktuje jako przejaw choroby o nieznanej etiologii. I tyle . Dalej go będę lubić chociaż te żarty są często niestrawne i nieśmieszne. Jestem z Wami, moi patogiczni przyjaciele wszystkich płci ! (A, jeszcze mi się przypomniało , ze przecież Rudnicki opisał jakieś rzekome nasze bzykanie w Kędzierzynie Koźlu. Nawet mi nie przyszło do głowy się obrazić , po prostu mu powiedziałam że jest idiota)

Do dyskusji dołączył Maciej Stuhr:

Rudnicki powiedział ostatnio, że Jerzy Stuhr znalazł mnie w oknie życia…

Internauci komentowali:

Podobnych wypowiedzi znanych postaci ,,salonu” było więcej:

Wybranowski puentował:

Ci państwo w screenach powyżej to część stworzonego w 3 RP pod egida GW „salonu”, który przez 27 lat próbował dyktować, co jest piękne, dobre, co jest sztuką, kulturą

Rafał Ziemkiewicz przypomina, że on sam był atakowany przez podobne środowiska za swój ,,seksizm”:

(5035)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.