,,Siadaj Pan, powiedziałam!”. Mężczyzna ukrytą kamerą nagrał to, co wydarzyło się w sądzie. Jak ,,nadzwyczajna kasta” rozmawia z obywatelem [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W sieci pojawiło się nagranie, które ma pokazywać sceny z sądu rejonowego w Sandomierzu. Na nagraniu miała zostać uwieczniona sędzia Anna Baran. Oto co zarejestrowała ukryta kamera…

(25426)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Nie szkoda jej chłopa bo to stara panna, teściowa na szczęście tez nie będzie. Brzydka jak nieszczęście, krzywe, wystające zęby, łeb zmierzwiony, okropne babsko. Dlatego właśnie wyżywa się na ludziach – ze zgryzoty za swoją brzydotę i samotność. Drze się na sali sądowej, bezczelna, arogancka i niekompetentna.
    Na podstawie tych samych dowodów ona skazuje, podczas gdy wyzsza instancja uniewinnia na pierwszej rozprawie. Wypadałoby się przyjrzeć jej orzeczeniom.
    No i oczywiście dla przykładu zakaz wykonywania zawodu, prace społeczne (nakaz mycia podłóg na sądowych korytarzach)…. dobrze jej tak!!! Niech Ziobro zrobi z nią porządek!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.