Portal informacyjno-historyczny

Schudrich o ekshumacjach i Jedwabnem. Kłótnia w Radiu Wnet Schudrich o ekshumacjach i Jedwabnem. Kłótnia w Radiu Wnet / fot. screen YouTube / i24NEWS

,,Pani nie jest dobrze przygotowana do rozmowy”. Ostra dyskusja w studiu o Jedwabnem. Rabin Schudrich skończył rozmowę w najciekawszym momencie (wideo)

w Wiadomości z Polski/Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Schudrich o ekshumacjach i Jedwabnem. Kłótnia w Radiu Wnet: Rabin Schudrich w rozmowie z Radiem Wnet mówił o zbrodni w Jedwabnem. Wypowiedział bardzo krytyczną opinię o pomyśle ekshumacji. Podkreślił jednocześnie: – Nie ma znaczenia, ile tam osób zginęło.

Na pytanie, dlaczego przerwano ekshumacje i dlaczego trwały tylko kilka dni i nie zostały zakończone, odpowiedział:

– Przepraszam, ale twoje pytanie jest błędne, ponieważ już było jasne, jak było

– odpowiadał. Dodał też, że słyszał od naukowców, że ekshumacje nie dają dużo. Przyznał, że zgodnie z tradycją żydowską ekshumacje robione są tylko w wyjątkowych sytuacjach. Na pytanie, czy to właśnie nie jest sytuacja wyjątkowa, podkreślił, że Jedwabnego to nie dotyczy.

Doszło do ostrej wymiany zdań na temat liczby ofiar. Rabin oskarżył dziennikarkę, że nie jest dobrze przygotowana do rozmowy. Jednocześnie dodawał, że liczba nie jest istotna, bo to, co miało miejsce w Jedwabnem, to był ,,horror”. Na pytania o łuski podkreślał, że decyzja o wstrzymaniu ekshumacji była decyzją ministra sprawiedliwości.

– On podjął decyzję

– podkreślił, a rabini tylko doradzali. W momencie, gdy dziennikarka chciała poruszyć temat relacji świadków, Schudrich stwierdził, że musi kończyć.

(16061)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

 1. Ręce opadają. Żydowska hipokryzja i podłość nie zna granic. Ciekawe, kiedy „dobra zmiana” się obudzi? Bo jak na razie to tylko żydom rozdają pieniądze i działki w miastach. A o wznowieniu ekshumacji w Jedwabnem nawet słowem się nie zająkną.

 2. Żydzi szerzą i wyznają rasizm oraz dzielą ludzi na ”Gojów” i ”naród wybrany” co wprost oznacz, że wszelkie żydowskie organizacje, gminy oraz związki i stowarzyszenia funkcjonują w Polsce w sprzeciwie z prawem Polski !! Dlatego natychmiast należy domagać się delegalizacji i karania żydów w Polsce. Judaizm jako para-religia jest sprzeczna z Polską Konstytucją – dlaczego rasistowska ideologia nienawiści i pogardy do wszystkich NIE-żydów jest w Polsce tolerowana i praktykowana pomimo, że są prawnie niedopuszczalne ?!
  Art. 13. Konstytucji RP mówi: „Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa”.
  W Talmudzie stanowiącym podstawy do istnienia kultury żydowskiej znajdujemy:
  „Wycinajcie istoty ludzkie, gdyż narody świata nie są ludźmi, lecz zwierzętami” Baba Mecia 114,6.
  “Życie Goja i wszystkie jego siły fizyczne należą do żyda” (A. Rohl. Die Polem. s. 20).
  „Tylko Żydzi są ludźmi, nie-Żydzi nie są ludźmi, tylko bydłem” (Goyim –ludzkie bydło) – (Kerithuth 6b s. 78, Jebhammoth 61a)
  „Nie-Żydów stworzono by służyli Żydom jako niewolnicy” – (Midrasch Talpioth 225)
  „Kto złożył przysięgę w obecności Gojów, rabusiów i urzędnika celnego nie jest za nią odpowiedzialny” Tosefta Szebnot, 11.
  -Nauki Talmudu są ponad wszelkimi innymi prawami. Są one ważniejsze niż prawa Mojżesza. – Babbi Ismael, R. Chjamber i inni rabini.
  – Nauki Talmudu są ponad wszelkimi słowami żywego Boga. Sam Jachwe zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w niebie. Komentarz rabina Menechema do Piątej Księgi.
  Poniżej dobrze znana i wysoko ceniona opinia napisana przez rabinów:
  “Synu, zważaj na słowa uczonych w Piśmie, a nie na słowa prawa”. por. Erubhin, f. 21b
  Powód tego jest w traktacie Sanhedrin X, 3, f.88b:
  “Kto uchybia słowom uczonych w Piśmie, grzeszy bardziej niż ten kto uchybia słowom prawa”.
  „Dobytek Goyim jest jak pustynia bez właściciela, i każdy (Żyd) który go przejmie, posiadł go” -(Talmud IV/3/54b)
  „Wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego. Naród żydowski jest uprawniony do zabierania dóbr innych narodów bez skrupułów. Może postępować wbrew moralności jeśli to jest korzystne dla niego lub dla Żydów w ogóle” – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 348.
  „Wszystkie nasze przyrzeczenie, przysięgi obietnice uważajmy za nieważne, nieistniejące. Nasze przysięgi i przyrzeczenie nie mają żadnej mocy wiążącej nas” – Schulchan Aruch, Edit I 36
  “Tam gdzie silni są żydzi, nie wolno pozostawić żadnego bałwochwalcy. . .” Ibid (X,7)
  „Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.” Wspomniany na wstępie Begin z jego szałem nienawiści nie jest incydentem a normą ; Rabin Yitzhak Ginsburg oświadczył, „Musimy uznać, że żydowska krew i krew goja nie jest tę samą rzeczą”. (NY Times, czerwiec 6, 1989, p.5).
  A czy Talmud jest w istocie żywy ? oczywiście , że tak wystarczy przyjrzeć się działalności Izraela i Żydom w praktyce;
  Prof. Ehud Sprinzak z uniwersytetu w Jerozolimie opisał Kahane i filozofię Goldstein: „Oni wierzą, że jest wolą Boga, by stosowali przemoc przeciw ‚goyim,’ (hebrajski termin dla gojów”.) (NY Codzienne Wiadomości, luty. 26, 1994, p. 5).
  Zabójstwo pogan przez Żydów jest propagowane przez Talmud, mają być złożeni jako „Święte Ofiary” dla Boga (Zohar, III, 2276 i I, 38b i 39a). Śmierć pogan przez ścięcie jest szczególnie zalecane (Pesachim, 49b).
  Ayelet Shaked, znana posłanka izraelskiego parlamentu, „Matki wszystkich Palestyńczyków muszą zostać zabite”
  Na Purim, 25 lutego 1994 roku izraelski oficer armii Baruch Goldstein, ortodoksyjny Khazar z Brooklynu, zmasakrował 40 palestyńskich cywili, włączając dzieci, podczas gdy klęczęli na modlitwie w meczecie. Goldstein był uczniem późnego Rabina Kahane, który stwierdził, że jego obraz Arabów jako „psów” pochodzi „z Talmudu”. (Por. CBS 60 Minut, „Kahane”).
  Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że „goje rodzą się po to, by służyć Żydom”. – „Po co goje są tak naprawdę potrzebni? – Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie” . Midrasch Talpioth (225d): Bóg stworzył ich w formie człowieka dla chwały Izraela. Ale Akum zostali stworzeni wyłącznie w celu służenia im [żydom] dzień i noc. Ani nigdy nie można ich zwolnić z tej służby. Jest to stosowne dla syna króla [Izraelita], że zwierzęta w ich naturalnej formie, i zwierzęta w formie istot ludzkich powinny mu służyć”.

 3. Powiedział kiedyś żyd Albert Einstein : POLACY TO NARÓD GENIUSZY. GDYBYM MÓGŁ URODZIĆ SIĘ JESZCZE RAZ, CHCIAŁBYM URODZIĆ SIĘ POLAKIEM…… więc czym są wobec tego stwierdzenia ŻYDA -WIELKIEGO ALBERTA EINSTEINA, te bredzenia wszystkich rabinów ? te wszytstkie ich spisane brednie które praktykują ? ja myślę, że to guano na tym łez padołku, żródło zła wszelkiego – to są icki i to są ich diabelskie praktyki. Zawsze jak widzę, gdzieś te pejsate brodate maski, odziane w te czarne chałaty, mycki czarne, czy czarne kapelusze i czarne buty. Gdy słyszę te ich śpiewy, podrygiwania w takt szatańskiej muzyki, to mam nieodparte wrażenie – to żmijowe szatańskie plemię. TO dzieci Szatana. Diabła. przeciwnika NASZEGO BOGA. Wszystko co czynią żydzi na przestrzeni wieków jest dowodem na TO. No i to co powyżej, TE fragmenty ichniego prawa tylko są potwiedzeniem. DOWODEM. CORPUS DELICTI. NEZBITYM FAKTEM. Powiedział wszak Jezus Chrystus – CAŁA ZIEMIA W MOCY ZŁEGO !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę