Scena jak z horroru pod domem Olbrychskich. Syn aktora z siekierą rzucił się na pracownika. ,,Był ubrany jak Rambo…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W nocy z czwartku na piątek na osiedlu przy ulicy Melonowej na Wilanowie w Warszawie doszło do nietypowego zdarzenia. Jak informuje Super Express, Rafał Olbrychski zaatakował robotnika siekierą.

Firma wodno-kanalizacyjna, która usuwała awarię, na noc przerwała pracę, pozostawiając jednego robotnika, który pilnował agregatu. Około północy podszedł do niego mężczyzna z siekierą – pracownik rozpoznał w nim Rafał Olbrychskiego, syna słynnego aktora.

Siedziałem w samochodzie, podszedł do mnie i zapytał, dlaczego nie ma wody. Pan był wyjątkowo pobudzony, dopiero potem dotarło do mnie, że to Olbrychski. Kazał mi spier…lać z tego miejsca, zaczął grozić, że zniszczy mi samochód. Podszedł do agregatu i z całym impetem uderzył w znak, przebił siatkę, uszkodził agregat. W tym momencie wyskoczyłem z samochodu, chciałem go dopaść, ale zaczął uciekać. Zadzwoniłem więc na policję –

relacjonuje mężczyzna.

Po przyjechaniu policji funkcjonariusze chcieli wejść do domu Olbrychskich, ale nikt nie otwierał. Kiedy odjechali, syn aktor zaatakował ponownie.

Był ubrany jak Rambo. Przepasany szerokim wojskowym pasem, na głowie miał kask i lornetkę na szyi. Podszedł do mnie, uchyliłem szybę. Miałem odpalony silnik. Wyciągnął nóż i przyłożył mi go do szyi. Powiedział, że mnie zabije. W jego oczach widziałem obłęd. Wrzuciłem wsteczny bieg, jego ręka odbiła się, nóż wypadł mu z ręki. Wtedy zaczął uciekać, a ja znowu zadzwoniłem po policję…

– opowiada pracownik.

Policja tym razem dostała się do domu muzyka. Obecnie trwa postępowanie wyjaśniające, poszczególne osoby są przesłuchiwane.

(17053)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.