Samozaoranie Nowoczesnej i PO. Walczyli o demokracje i wolność słowa oraz bronili HGW. Teraz internet pęka ze śmiechu po decyzji obu partii

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jak informuje RMF FM, przewodnicząca klubu Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz wydała swoim posłom zakaz wypowiedzi medialnych. Wszystko po medialnej burzy w związku z głosowaniem na temat aborcji.

Co ciekawe, zakaz nie obejmuje wszystkich. Nie objął on szefowej partii Katarzyny Lubnauer, Witolda Zembaczyńskiego, Piotra Misiły oraz samej Gasiuk-Pihowicz.

Rafał Ziemkiewicz napisał na Twitterze:

To nie jedyny przejaw ,,wolności sumień”. PO wykluczyła z klubu trzech posłów. Marek Biernacki, Joanna Fabisiak i Jacek Tomczak padli ofiarą czystek po tym, jak zagłosowali przeciw projektowi zakładającemu liberalizację prawa aborcyjnego. To nie koniec kar.

zarząd podjął jednomyślnie decyzje ws. posłów którzy nie uczestniczyli we wczorajszym głosowaniu dot. obu projektów. Zarząd krajowy kieruje do prezydium klubu parlamentarnego i kolegium wniosek o ukaranie tych posłów

– mówił Jan Grabiec w Sejmie.

Dawid Wildstein skwitował:

Trójka posłów PO zagłosowała zgodnie ze swoim sumieniem- do wywalenia. Banda, która nie głosowała, zaprzeczając w ten sposób obowiązkom posłów, oraz okazując skrajne tchórzostwo i konformizm – nadal w partii. Boże, co za cudowna definicja standardów PO poprzez wskazanie

Patryk Jaki dodawał:

Wyrzucić z PO posłów za głosowanie zgodnie ze swoim sumieniem i to jeszcze za obroną życia dzieci niepełnosprawnych.
A tolerować aferzystów, ludzi odpowiedzialnych za gigantyczne afery + HGW? Śmieciowe standardy i niszczenia moralne przestrzeni publicznej.

(3018)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.