Rozbili namioty pod Sejmem – po kompromitacji KOD-u i Obywateli RP pora na nich. ,,Walka o pieniądze Sorosa jest ostra”. To jedno zdjęcie podsumowuje protest [FOTO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Obrońcy demokracji co jakiś czas pojawiają się w okolicach Sejmu – w nowej odsłonie. Przez dłuższy czas był to KOD, później za sprawą nielegalnego blokowania miesięcznic smoleńskich głośno zrobiło się o Obywatelach RP, teraz przyszedł czas na ODnowę.

Przybyli, aby protestować przeciwko zmianom w sądownictwie. Przy ulicy Wiejskiej rozbili swoje namioty. Mimo ożywczo brzmiącej nazwy, portal wPolityce.pl nazywa ich ,,ludźmi Kijowskiego”. Powód? ODnowę tworzą działacze KOD Mazowsze, na czele z Mateuszem Kijowskim.

Również zdjęcia, opublikowane przez organizację, nie wskazują, aby to był masowy protest.

Szybko pod postem zaroiło się od złośliwych komentarzy. Znany fotograf Jakub Szymczuk podsumował inicjatywę tym zdjęciem:

Niektórym nasunęły się skojarzenia z innym namiotowym obozowiskiem:

Ryszard Makowski komentował całą inicjatywę:

ODnowa, ludzie Kijowskiego rozbili się pod Sejmem.Wyprzedzili KOD Łozińskiego. Walka o pieniądze Sorosa jest ostra. Faktury RP w akcji.

(5086)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.