Rosjanka pobita po walce z Polką. „Walczyła nieudolnie”

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Rosyjska zapaśniczka – Inna Trażukowa zamierza zgłosić do prokuratury incydent, do jakiego doszło po walce z Moniką Michalik, której stawką był brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Rosyjski portal sport-express.ru podał, że tuż po przegranej walce Trażukowa oskarżyła prezydenta Federacji Zapaśniczej Rosji Michaiła Mamiaszwili o pobicie.

Po zakończeniu zawodów czekał na mnie szef federacji Michaił Mamiaszwili w nietrzeźwym stanie. Rozmawiał ze mną po chamsku i dwa razy uderzył mnie w twarz. Wszystko to miało miejsce przy świadkach. Po przylocie do Rosji zamierzam złożyć zgłoszenie do prokuratury, a także poinformować o zdarzeniu ministra sportu Rosji

– powiedziała.

Tymczasem Mamiaszwili nie zamierza składać samokrytyki. Po incydencie mówił:

A co można powiedzieć sportsmence po takiej walce? Inna walczyła bezwolnie, nieudolnie. To jest sportsmenka i ponosi odpowiedzialność za rezultat walki! Ona ma obowiązek godnie wystąpić. Człowiek wychodzi i po prostu nie chce walczyć, robi z medalu „prezent” dla przeciwniczki

źródło: Niezalezna.pl

(2129)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.