Portal informacyjno-historyczny

Redaktor TVN słyszy, jak Platforma Obywatelska ,,realizuje” swój program. Postanawia… zgnieść kartkę z jej programem, mimo protestu członka PO [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Na antenie TVN toczyła się dyskusja na temat programu PO. Rozmawiano o populizmie kierownictwa partii, które robi wszystko, żeby wyprzedzić Prawo i Sprawiedliwość. Redaktor TVN zareagował na te słowa zgnieceniem kartki, która symbolizowała program PO.

Marek Jakubiak z Kukiz’15 punktował populistyczne zagrywki Platformy Obywatelskiej. Jego zdaniem słupki sondażowe zwróciły w głowach liderom partii i niektórzy z nich zaczęli działać wbrew deklaracjom własnego ugrupowania. – Powiedzą wszystko, żeby mieć 2 procent więcej od Prawa i Sprawiedliwości – podkreślił, dodając, że to niepoważne i nieodpowiedzialne podejście do polityki.

– Najpierw trzeba myśleć, potem trzeba mówić

– podsumował. Jak zareagował na to redaktor prowadzący dyskusję? Zgniótł kartkę, mówiąc, że 55. stronę deklaracji programowej trzeba być może inaczej zredagować.

Ostatnie zamieszanie wokół programu świetnie podsumowuje to zachowanie Grzegorza Schetyny, który nie wiedział, jak wytłumaczyć się z kłopotliwych pytań:

Po tym wystąpieniu Schetyna powinien dostać zakaz udzielania wywiadów. Dwie minuty, które wstrząsnęły szefem PO. ,,Proszę się nie zbliżać” [WIDEO]

(11224)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę