Portal informacyjno-historyczny

Rabin w rozmowie z polskimi mediami zdradza prawdziwe intencje Izraela. Po tych słowach zapewne zostanie oskarżony o… antysemityzm (wideo)

w Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Stanowisko wielu polityków Izraela jest przedstawiane w mediach jako jednobrzmiące. Tymczasem rabin Aaron Cohen, lider brytyjskiego odłamu ruchu Neturei Karta, wypowiada słowa, które zadają kłam licznym oskarżeniom wobec Polski.

W rozmowie z Mediami Narodowymi rabin tłumaczy, że powstanie Izraela stało w sprzeczności z Torą. Prowadzi ono do wojen i nasilenia nienawiści pomiędzy żydami i nie-żydami. Zgodnie z Talmudem zabronione jest zakładanie państwa żydowskiego przed nadejściem Mesjasza. Ruch dąży do zwrotu ziemi w Palestynie Arabom jako prawowitym właścicielom.

Wyobraźcie sobie, że grupa obcokrajowców założyła państwo w Lancashire [hrabstwo w Wielkiej Brytanii – red.]. Nie sądzę, że reakcja Brytyjczyków byłaby dużo inna niż reakcja Palestyńczyków na powstanie państwa Izrael

– powiedział. W rozmowie z Mediami Narodowymi mówi o tym że Polska ma prawo uchwalać takie ustawy, jakie chce i nie powinna oglądać się na zdanie innych krajów. Jego zdaniem, całe zamieszanie służy wyciąganiu pieniędzy. Czy rabin Cohen znajdzie się zatem na długiej liście oskarżonych o antysemityzm?

(11000)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Powinno się ich delegację zaprosić na Marsz Niepodległości. Z pewnoscią chętnie ponieśliby transparent z napisem „Zionist! Get your dirty hands off Poland!” albo „Holocaust Industry! Get out of Poland!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę