Rabin w rozmowie z polskimi mediami zdradza prawdziwe intencje Izraela. Po tych słowach zapewne zostanie oskarżony o… antysemityzm (wideo)

w Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Stanowisko wielu polityków Izraela jest przedstawiane w mediach jako jednobrzmiące. Tymczasem rabin Aaron Cohen, lider brytyjskiego odłamu ruchu Neturei Karta, wypowiada słowa, które zadają kłam licznym oskarżeniom wobec Polski.

W rozmowie z Mediami Narodowymi rabin tłumaczy, że powstanie Izraela stało w sprzeczności z Torą. Prowadzi ono do wojen i nasilenia nienawiści pomiędzy żydami i nie-żydami. Zgodnie z Talmudem zabronione jest zakładanie państwa żydowskiego przed nadejściem Mesjasza. Ruch dąży do zwrotu ziemi w Palestynie Arabom jako prawowitym właścicielom.

Wyobraźcie sobie, że grupa obcokrajowców założyła państwo w Lancashire [hrabstwo w Wielkiej Brytanii – red.]. Nie sądzę, że reakcja Brytyjczyków byłaby dużo inna niż reakcja Palestyńczyków na powstanie państwa Izrael

– powiedział. W rozmowie z Mediami Narodowymi mówi o tym że Polska ma prawo uchwalać takie ustawy, jakie chce i nie powinna oglądać się na zdanie innych krajów. Jego zdaniem, całe zamieszanie służy wyciąganiu pieniędzy. Czy rabin Cohen znajdzie się zatem na długiej liście oskarżonych o antysemityzm?

(11266)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Powinno się ich delegację zaprosić na Marsz Niepodległości. Z pewnoscią chętnie ponieśliby transparent z napisem „Zionist! Get your dirty hands off Poland!” albo „Holocaust Industry! Get out of Poland!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.