Putin pojawił się w najnowszym odcinku Simpsonów. Twórcy chcieli ośmieszyć Trumpa [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W niedzielę widzowie będą mogli obejrzeć najnowszy cały odcinek The Simpsons. Ale już dostępny jest fragment, gdzie nieoczekiwanie pojawia się Władimir Putin.

Na początku występuje w przebraniu jako wyborca Donalda Trumpa. Spiera się z Homerem, który chce głosować na Hillary Clinton. Zachwala go jako kandydata, który nie płaci podatków i chce wybudować mur na granicy z Meksykiem. Na końcu dochodzi do sprzeczki i okazuje się, że stojąca murem za Trumpem postać to właśnie Putin. Po głosowaniu prezydent Rosji wyjeżdża z kabiny do głosowania na koniu i zapowiada zwycięstwo swojego kandydata po zdobyciu 102 procent głosów – taka aluzja do rosyjskich wyborów.

Rzekome sympatie Trumpa w stosunku do Putina to jeden z punktów, w które uderza sztab Clinton. Zarzuca mu się, że jest manipulowany przez Kreml, a media nazywają go nieświadomym agentem Rosji.

(806)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.