Przemysł nienawiści – nowa odsłona

w blog Marka Pacyńskiego


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

„Spotkałem” w Internecie ludzi pełnych nienawiści, atakujących bezpardonowo tych, co mają inne spojrzenie na świat, poglądy itd. Zostałem opluty, obrzucany wszelkiego gatunku i rodzaju g**nem, wyzywany, odbierano mi prawo do mojego zdania, moich poglądów i wyrażania ich publicznie.

naz

Nazwano mnie faszystą, nazistą, sympatykiem Hitlera, bo ktoś nie umiał czytać ze zrozumieniem tego co napisałem i w zaślepieniu, nienawiści postanowił mnie zglanować. Nie znają ani co to jest prawda, ani historii własnego kraju.

Zabawne, że ci ludzie dosłownie wyrażali to, o co oskarżają innych. Są pełni fanatyzmu, oszołomstwa, nienawiści. Tylko czemu własnym zachowaniem, tym co wypisują określają innych i oskarżają o to co sami sobą reprezentują: zaślepienie, wściekłość, własną marionetkowość itd…

Parę lat temu powstało określenie: przemysł nienawiści. Niestety nadal to jak widać trwa: rzucanie oskarżeń, pomówień, ataki personalne, przypisywanie innym wymysłów, kłamstw, wiara we własną propagandę. I najzabawniejsze twierdzą, że walczą o demokrację, której nie ma! Gdyby jej nie było, to nie mogliby tak bezkarnie wykrzykiwać i wypisywać swoich bredni, kłamstw i wymysłów.

Marek Pacyński

(341)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Nic dodać nic ująć Piszesz wyraźnie ze PiS to nie twoja bajka Ale nie popierasz również nawoływania do wojny domowej Zakodowany plebs wezwie Cię w prostacki sposób i odrzuci kalem w którym tkwi po uszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.