Przedziwne zachowanie Petru w Sejmie. Nieoczekiwany wybuch radości [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ryszard Petru zaskoczył komentatorów w Sejmie podczas wystąpienia Mariusza Kamińskiego – koordynatora z ramienia rządu ds. służb specjalnych, który wyjaśniał, że Józef Pinior był podsłuchiwany za czasów jego macierzystej partii – PO.

 Jeśli ktoś zafundował senatorowi Piniorowi życie na podsłuchu, to jego koledzy

– grzmiał z trybuny sejmowej Kamiński.

Józef Pinior powiedział, iż PiS zafundowało mu życie w państwie policyjnym. Życie na podsłuchu. Pan Pinior zaapelował do opozycji, by na tej podstawie organizować protesty. Otóż chcę poinformować Sejm, że działania operacyjne CBA w tej sprawie rozpoczęły się na wiosnę 2015 r. i zakończyły się jesienią 2015 r.! Rzeczywiście, wobec senatora stosowano podsłuchy. Otóż informuję, że wszystkie wnioski związane z kontrolą operacyjną, w tym podsłuchem, były zrealizowane na wniosek byłego szefa CBA Wojtunika za rządów PO! –

wyliczał.

Jak zareagował Petru? Takie słowa wyraźnie uradowały lidera Nowoczesnej. Na nagraniu poniżej (1:04) widzimy, jak zaciska pięść w geście triumfu.

Petru cieszy się z kłopotów Platformy, tymczasem on, a także lider PO Grzegorz Schetyna podpisali się pod apelem o wspólne wypowiedzenie posłuszeństwa władzy i wyjście na ulice 13 grudnia. Będą maszerować razem, ale jednak osobno?

Wałęsa, Petru, Frasyniuk, Schetyna i inni wyprowadzą ludzi na ulice 13 grudnia. ,,Nadeszła chwila, by wypowiedzieć posłuszeństwo tej władzy”

(1700)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.