Portal informacyjno-historyczny

Przeciwnicy prezydenta Dudy atakują go za to zdjęcie z Macronem i Merkel i porównują z wpadką Komorowskiego w Tokio. Zwolennicy odpowiadają [FOTO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Prezydent Andrzej Duda reprezentuje Polskę na szczycie NATO w Brukseli. W czwartek spotkał się z kilkoma przywódcami największych państw świata, m.in. Donaldem Trumpem, ale także z Emmanuelem Macronem i Angelą Merkel.

Ustalano m.in spotkanie Trójkąta Weimarskiego – odbędzie się ono we Francji, a datę poznamy pod koniec sierpnia. Służy rozwojowi współpracy między Polską, Francją i Niemcami.

Tymczasem w internecie wrze po publikacji tego zdjęcia. Zamieścił je m.in. Marcin Celiński, publicysta ,,Liberte!” z prześmiewczym komentarzem:

Kolega rzadko wychodzi z domu, dlatego trochę dziwnie reaguje na obecność kamer i dziennikarzy…

Zdaniem części internautów to wpadka na miarę wchodzenia Bronisława Komorowskiego na krzesło w Tokio podczas wizyty w Japonii. Nazywają zachowanie Dudy ,,błazeństwem”.

Katarzyna Lubnauer komentuje:

Jednak najpopularniejszy komentarz pod zdjęciem Celińskiego to:

A jutro klepniesz artykuł jakim ponurym narodem jesteśmy i politycy nie mają luzu i dystansu jak na Zachodzie… weź-nic tu nie ma zdrożnego

Inny komentator zwraca uwagę, że kiedy Justin Trudeau albo Obama robią sobie żarty, to wtedy zostają gwiazdami mediów. Kiedy robi to konserwatywny prezydent, lewicowo-liberalni dziennikarze nie posiadają się z oburzenia.

Dziennikarz wPolityce.pl Marcin Wikło pisze:

A Joanna Lichocka odpowiada na zarzuty Lubnauer:

Pani Poseł najwyraźniej nie rozumie, że pisze o Prezydencie Polski. Prymitywna nienawiść opozycji ma za nic państwo i jego instytucje.

A co Wy sądzicie o zachowaniu prezydenta Dudy? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach

(17884)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę