Przechodnie zszokowani, jak niemiecka policja interweniowała wobec imigranta. Oto nagranie z kontrowersyjnego zatrzymania (wideo)

w Bez kategorii


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Niemiecka policja musi mierzyć się z problemem rosnącej przestępczości. Tu jedna z sytuacji z ostatnich dni z ulic Berlina. Funkcjonariusze bardzo ostro interweniowali po tym, jak ciemnoskóry mężczyzna próbował ukraść rower.

Mężczyzna został powalony na ziemię. Świadkowie mówili, że był kopany, a także kilkukrotnie uderzony w brzuch i w plecy. Zauważono także, że funkcjonariusz wyjął broń. To, co wywołało szok przechodniów, to brutalność, zazwyczaj niespotykana przy tego typu interwencjach.

Rzecznik policji tłumaczył, że mężczyzna uszkodził samochód, a także użył siły wobec funkcjonariuszy. Tłumaczył, że taka interwencja była usprawiedliwiona ze względu na opór, jaki podejrzany stawiał podczas aresztowania.

Internauci zwracali uwagę, że policja musi radzić sobie nie tylko z samym zatrzymanym, ale z osobami postronnymi, które próbują utrudnić im interwencję.

To jedna z relacji naocznego świadka:

(4972)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Kottbuser Tor to miejsce oblegane przez dealerów, narkomanów, złodziei itp. Ci „internauci” oburzeni interwencją policji, to zapewne ta właśnie klienteli. Zresztą to widać na filmie. Całe szczęście, że policja jeszcze próbuje ujarzmić tę dzicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.