Portal informacyjno-historyczny

Luter na sejmie w Wormacji, commons.wikimedia.org

„Protestantyzm został przygotowany przez wcześniejsze błędy filozoficzne”. Naukowiec wyjaśnia, jakie jest cywilizacyjne podłoże rewolucji protestanckiej. [WIDEO]

w Wideo


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wykład prof. Pawła Skrzydlewskiego „Cywilizacyjne podłoże rewolucji protestanckiej” wygłoszony w Radomiu 29 listopada 2017 r.

Paweł Waldemar Skrzydlewski – dr hab. filozofii, absolwent Wydziału Filozofii KUL, prof. nadzw. PWSZ w Chełmie, pracownik naukowo-dydaktyczny tejże uczelni od 2005 roku. Autor ponad 100 publikacji naukowych i popularnonaukowych, współpracownik i autor haseł w Powszechnej Encyklopedii Filozofii a także Encyklopedii Filozofii Polskiej, członek Polskiego Towarzystwa Tomasza z Akwinu, L’Association des Amis de la Philosophie Classique – Francja oraz Towarzystwa Naukowego KUL.

(546)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Prawdziwym Bogiem jest Słońce. Słońce emituje fale RA-DIOwe których długość fali dzieli się na 12 rodzajów. Te 12 długości fali dociera do Ziemi bezpośrednio a także jest odbijanych przez księżyc i poszczególne planety które znajdą się w odpowiednim ustawieniu kątowym względem Ziemi. Fale odbite od Księżyca i planet są modyfikowane w zależności od powierzchni planety bądź oraz jej atmosfery. Te 12 długości fal RA-DIOwych które docierają do Ziemi bezpośrednio ze Słońca (RA) daje 12 znaków zodiaku czyli 12 archetypowych charakterów ludzkich. Zostały one opisane kiedyś jako tzw. psychologia głębi przez C.G. Junga który słyszał że dzwoni ale nie wiedział do końca w którym kościele. Te archetypy zodiakalnych wpływów modyfikowane są przez geny danego osobnika, środowisko oraz wpływ poszczególnych planet w momencie narodzin. Jezus Chrystus (świetlisty) jest personifikacją Słońca. Tutaj stronka na której można zobaczyc aktualną pozycję planet: http://www.theplanetstoday.com/solar_system_video_2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę