Prof. Janusz Czapiński po 1. turze wyborów o młodym pokoleniu Polaków. „Módlmy się, by jak najszybciej wyemigrowali”

w Mocne słowa


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

„Oni oferują zburzenie porządku. dlatego trzeba się ich bać, jeśli będą naprawdę blisko realnej władzy.(…) Rośnie fundamentalistyczny radykalizm w młodym pokoleniu Polaków. Módlmy się, by jak najszybciej wyemigrowali, dzięki czemu ochronimy porządek

– apeluje prof. Janusz Czapiński na łamach Dziennika Gazety Prawnej.

Trochę przypomina to sytuację z antyglobalistami. Nie mieliśmy co prawda kryzysu na miarę greckiego czy hiszpańskiego, ale i tak bardzo wiele osób jest niezadowolonych np. z systemu ochrony zdrowia, wymiaru sprawiedliwości czy ze swoich pracodawców. Radykalnie niezadowolony chociażby z jednego aspektu życia społecznego jest każdy Polak. Jeśli uzbiera się więcej aspektów tego niezadowolenia, to wtedy tworzy się grupa poparcia dla takich antysystemowców –

dodaje.

źródło: Dziennik Gazeta Prawna

źródło: facebook.com/GownoPrawda2
źródło: facebook.com/GownoPrawda2

(85)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

6 komentarzy

  1. nie no mamy się człowieku z czego cieszyć moja mama cale życie pracowała na chwale socjalizmu dziś po 70 ma problem z okiem dostała skierowanie na operacje zapisała się na pierwszy wolny termin październik …..201JEST SIE Z CZEGO CIESZYC!

  2. Wypowiedzi poszatkowane, wyrwane z kontekstu, brak odniesienia do całości, żeby nikt nie mógł zrozumieć o co chodzi… nawet TVN ma lepszy warsztat

  3. Czapiński to bolszewicki buc, znany jest z pro establiszmentowych wypowiedzi. Obalmy tę chołotę. Liczy się Polska i my Polacy.

  4. Spraw o Panie aby p.Czapiński znormalniał lub wyemigrował…fundamentalizm może,radykalizm może-ale zdrowy.Polacy chcą żyć w swoim państwie a nie w państwie jakichś partii,które mają ich za nic.Ochronicie „porządek”?Nie chcemy waszego „porządku”,chcemy polskiego porządku.

  5. Panie Czapiński! Jest Pan kłamcą i oszustem. Oszukuje Pan Polaków w dość perfidny sposób, publicznie ogłaszając w mediach, że ich sytuacja życiowa sukcesywnie poprawia się – a zadowolonych ze swojego życia jest 82%. Jest to nieprawda. Chciałbym wiedzieć wśród jakiej liczby Polaków przeprowadzono ankietę na ten temat oraz wśród jakich grup społecznych. Obawiam się – że ankietę przeprowadzono wśród 1000-1200 obywateli i to w miarę dobrze sytuowanych. Przez ponad 25 lat działam społecznie i wiem co mówię. Aby ocena poziomu życia Polaków była wiarygodna – należałoby przeprowadzić takie badania przynajmniej na 20 tysiącach obywateli i wśród wszystkich grup społecznych. Proszę udać się na tereny po-pegierowskie i na tereny wiejskie – a przekona się jak „bardzo zadowoleni” z życia są ich mieszkańcy. Dla mnie nie ulega najmniejszej wątpliwości, że te kłamstwa są Pana celowym i świadomym zabiegiem, aby pomóc Pani Ewie Kopacz i PO w wyborach parlamentarnych. Jest to być może fałszywa i spreparowana Pana odpowiedź na wypowiedź Pana Andrzeja Dudy – Prezydenta RP o złej sytuacji społeczno-gospodarczej Polski, jaka miała miejsce w czasie Jego pobytu w Anglii. .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.