Portal informacyjno-historyczny

Polski raper mieszka na stałe w Wielkiej Brytanii. W ostrych słowach atakuje przeciwników islamu

w Bez kategorii


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Raper Laikike1 w ostrych słowach odniósł się do wzrostu nastrojów antymuzułmańskich po ostatnich atakach. Sam mieszka w Wielkiej Brytanii i z jego perspektywy sytuacja jest dużo bardziej złożona…

Fragment wpisu rapera. Uwaga: tekst zawiera niecenzuralne słownictwo:

Nie mam siły do tej jebanej nienawiści i krótkowzroczności każdego pedała, który zapierdala w koszulce STOP ISLAMIZACJI EUROPY. Mój landlord jest z Pakistanu, ma centralnie w chuju ISIS i jakieś zamachy. Jak ogląda wiadomości to jest w szoku, że ktoś coś takiego odjebał. Nie rozumie tego z punktu widzenia praktykującego islamisty. Jadąc do pracy widzę spokojnie dwudziestu Hindusów. Modlą się, słuchają swojej muzyki i rozmawiają o swoim bogu. Gdyby ktoś mi powiedział, że jutro któryś z nich stanie przede mną z giwerą to bym go wyśmiał bo co z tego jak najebałbym każdego z tych kolesi w nierównej walce (używając retoryki nowej Polski walczącej).

Nie słyszałem jeszcze katolików rozmawiających o Księdze Wyjścia na ulicy a żyję na tym świecie 35 lat. Przysięgam, zamknijcie się i skończcie pierdolić głupoty o Antychryście, który spłynie na Europę jak morze lawy i poustawia meczety na każdym kroku. Meczety czy islamskie centra religijne stawiają się w dwa dni nie dlatego, że toczy się walka o terytorium a dlatego, że ci ludzie mają wyjebane na wielkie katedry, sklepienia i witraże: wystarczy kanciapa na 50 osób i można się modlić. Ich wiara jest silna, nieważne jest gdzie ją praktykujesz, czy nie o tym mówił Jezus odnosząc się do świątyń z kamienia? Zamach w Nicei, Monachium czy ta siekiera w pociągu to nie jest walka o przejęcie terytorium tylko zwykła reakcja na osamotnienie i brak zrozumienia. Gość wyjęty z dżungli gdzie napierdalają bomby nie czuje się dobrze w kraju gdzie wszystko jest w porządku. Musiał walczyć o życie i takie ma standardy: jak pęka mu psycha to robi to co przez większość życia.

Widzę to samo u Januszy, którzy przyjeżdżają do Anglii. Każdy lekarz, pracodawca, kierowca autobusu jest tu dla ciebie miły i automatycznie myślisz, że ktoś chce cię zrobić w chuja. Szukasz ludzi, którzy czują się tak samo i tworzysz swoją enklawę zrozumienia. Dlatego jeden z najpiękniejszych skwerów, które mijam jak wracam do domu zamienił się w wysypisko puszek i zrywek. Tylko kurwa dlatego, że Polacy muszą zajebać słowiański przykuc i upewnić się, że Szymon z fabryki nie sprzeda ich na pałach za to, że kupili jaranie od Piotrka. Melting pot nigdy nie był dobrym konceptem, każda społeczność będzie bronić swojej tożsamości na obcej ziemi i nie ma chuja, że nie chłopaku.

W czym moja jest lepsza od innej? Sra, szcza pod krzakiem i rzyga na igliwie podstawy mojego ulubionego skweru. Gwałci dupy po pijaku, generuje nienawiść, izoluje się w agresywny sposób obrzydliwie manifestując swoją odrębność. Promieniując dumą ze swojego pochodzenia z orłem na przedramieniu. Piłsudski by was napierdalał batem w pysk do uczłowieczenia. I tak samo u islamistów: jest w tej społeczności jakiś procent skrzywionych, złych ludzi, którzy czytają Koran według własnych potrzeb i niezdrowych ciągot. Interpretują go źle bo zwyczajnie zostawia margines na tę interpretację. Przestańcie dawać robić się w chuja mediom i zacznijcie rozmawiać o problemach.

Na rapera spadła fala krytyki. Wpis już zniknął. Cytat pochodzi ze strony Pikio.pl.

(5704)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

10 komentarzy

  1. Tak, tak. A ludzie SB, to dobrzy Polacy. Czy widziałeś kiedyś, jak SB zabił kogoś? Nie. A dlatego, bo to ludzie, którzy dbali o Polskę. I nie ważne dla nich było jakieś tam hymny, orły w koronie itp. Mieli to „centralnie w chuju”. Oni budowali (lub zajmowali) budynek i od razu przesłuchiwali ludzi (w trosce o ojczyznę).
    A dlaczego trzymali się razem? Bo każda grupa, społeczność trzyma się razem.

  2. Hmmm to sobie wymyśliles obrońco islamu…. a tak na marginesie ten twój landlord to mieszkanie pewnie kupił. .. za zarobione pracą pieniądze … czy ma 12 dzieciorow i dostał komunalne. … rób na niego i jego dzieci …

  3. ten artykul tu nie pasuje…raczej do jakiegos szmatlawca typu wybiorcza ,tefałen,czy łonet jako agitka doprzyjmowania tych..no jakby tu ich nazwac zeby jakis stop hejt czy cus sie nie przyczepil…

  4. Najebać to możesz w gacie panie rapier. Każdy kto krzyknie w Europie: Allah Akbar powinien zarobić kulkę, albo zostać ukrzyżowany, tak jak kozojebcy ścinają chrześcijan u siebie.

  5. Zacznijmy od tego, że hinduizm to nie islam…. dwie całkowicie przeciwstawne sobie religie…hinduizm to pokój i miłość do życia nawet w formie robaczka…islam to …islam… wszyscy widzą jaki jest… więc wypadałoby się douczyć zanim się człowiek wypowie na jakiś temat

  6. „Zamach w Nicei, Monachium czy ta siekiera w pociągu to nie jest walka o przejęcie terytorium tylko zwykła reakcja na osamotnienie i brak zrozumienia. Gość wyjęty z dżungli gdzie napierdalają bomby nie czuje się dobrze w kraju gdzie wszystko jest w porządku. Musiał walczyć o życie i takie ma standardy: jak pęka mu psycha to robi to co przez większość życia” Serio?????
    My jesteśmy dla muzułmanów „niewierni”. Nie ma mowy o jakiejkolwiek integracji z nimi. !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę