Polski poseł wziął udział w debacie na temat imigracji w zagranicznej telewizji. Usłyszał ,,genialny” argument, dlaczego Polska i inne kraje powinny przyjmować muzułmanów (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Poseł Dominik Tarczyński wziął udział w debacie na antenie TRT World. Zdaniem jego oponentów Polska i innej kraje powinny przyjmować nielegalnych muzułmańskich imigrantów. Powód? Kolonialna przeszłość Europy…

Tarczyński apelował, żeby przestano mówić, iż imigranci to ,,europejski problem”. Pytał, gdzie są takie kraje jak Arabia Saudyjska czy Katar, które nie kwapią się z pomocą. Jednak jego oponentka robiła wszystko, żeby nie wiązać imigracji z religią i wskazywała na kolonialną przeszłość Europy, co ma obligować te kraje do przyjmowania uchodźców.

– Mówienie ,,nie” takim obowiązkom jest smutne

– podkreślała.

Prowadząca dyskusję próbowała porównać sytuację imigrantów z Polakami, którzy wyjeżdżali za pracą, choćby do USA. Tarczyński pytał reotorycznie, ilu z nich wysadziło się w powietrze.

(6129)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Jestem ciekawy co pokazują dane statystyczne : ile z tych Polaków w tamtym czasie przebywało na terenie USA, a ilu obecnie uchodzcow przebywa legalnie na terenie Europy oraz m.in ile z tych Polaków na emigracji popełniło przestepstwo, a ilu obecnie uchodzcow przestępstwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.