Portal informacyjno-historyczny

Polska na ustach internautów z całego świata. To nagranie cieszy się dużą popularnością [WIDEO]

w Ciekawe klipy


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Moda na Polskę wciąż trwa wśród internautów na zachodzie Europy i USA. Zmęczeni poprawnością polityczną młodzi ludzie odwołują się do naszego kraju jako uosobienie sprzeciwu wobec imigrantów i tradycyjnych wartości.

Tytuł odwołuje się do ,,czerwonej pigułki” z Matrixa. To właśnie Polacy mają stanowić prawdziwy bastion, będący inspiracją dla innych, a jednocześnie mówiący głośno to, czego unikają politycy i media na Zachodzie.

Pod nagraniem odzywają się komentujący przedstawiciele różnych krajów. Jeff z USA, który zebrał najwięcej komentarzy, swoje słowa kończy okrzykiem ,,niech żyje Polska”. Nie mogło zabraknąć także pozdrowień z Węgier, a także z Wielkiej Brytanii. Tim Lipert twierdzi, że na kolejne wakacje na pewno przyjedzie do Polski.

Opublikowany pod koniec września film został wyświetlony już ponad 110 tys. razy i zebrał blisko 1,5 tysięcy komentarzy.

(27263)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę