Portal informacyjno-historyczny

,,Polska tradycja antysemicka!” – tak skandowano po burzliwym procesie mężczyzny, skazanego na 10 miesięcy bezwzględnego więzienia za spalenie kukły Żyda [WIDEO]

w TV news/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

,,Polska tradycja antysemicka” – skandowali zwolennicy jak najsurowszego skazania Piotra Rybaka, który spalił kukłę Żyda we Wrocławiu. Jak wyglądał przebieg burzliwego procesu i jak zachowywali się zwolennicy obu stron? Oto relacja telewizji internetowej emisjaTV.

Od około 32:00 zgromadzeni pod salą sądową zwolennicy wykrzykują hasło: Polska tradycja antysemicka. Na początku nagrania widzimy także ogromny entuzjazm zwolenniczek ukarania Rybaka, które krzyczały ,,areszt”. Około 4:00 minuty dowiadujemy się, że dodatkowym zarzutem było to, że kukła została spalona, co miało nawiązywać eksterminacji Żydów w Holokauście. Od około 14:00 pokazana jest rozmowa sympatyków obydwu stron. Ok. 25 minuty sędzia podkreśla, że w przeszłości palenie kukieł Żydów doprowadziło do Holokaustu. Od 27:00 sędzia dodaje, że to nie jest już tylko zwykła polska tradycja antysemicka, ale również sięganie po wzorce nazistowskie.

(1018)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę