Portal informacyjno-historyczny

,,Polska Tak” – Enya, Russel Crowe, Val Kilmer, Robert Redford i inne gwiazdy o swoich polskich korzeniach lub innych związkach z naszą ojczyzną [WIDEO]

w Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ten film powstał w 2011 roku, ale warto go przypomnieć, ponieważ nie każdy wie, że Polskę znają i podziwiają takie gwiazdy jak Natalie Portman, Russel Crowe, Tom Hanks czy Daniel Radcliffe (znany szerszej publiczności jako Harry Potter).

Film został umieszczony w sieci przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Celebryci, którzy wzięli udział w produkcji opowiadają o swoich polskich korzeniach, przyjaciołach a także najmilszych i najbardziej charakterystycznych wspomnieniach z naszego kraju.

Dowiadujemy się, że że dziadek Natalie Portman pochodzi z Rzeszowa, Russel Crowe poznał Poznań, a Val Kilmer jest fanem Chopina.

Warto dodać, że gwiazdy nie wzięły za swój występ ani złotówki i budżet ciekawego programu zamknłą się w kwocie 100 tys. złotych. Został zarejestrowany w Los Angeles, Cannes, Londynie, Nowym Yorku i Warszawie.

W filmie wystąpili m.in.: Linda Evangelista, Josh Lucas, Morgan Freeman, Zucchero, Rober Duvall, Robert Redford, Jean Michele Jarre, Danny Devito, Enya, Jim Carrey.

https://youtu.be/2reB6sPVHfo

(4075)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę