Półki jak za PRL. W niemieckim markecie zniknęła większość produktów. To prowokacyjna odpowiedź na... żądanie klientów [WIDEO]

Portal informacyjno-historyczny

Półki jak za PRL. W niemieckim markecie zniknęła większość produktów. To prowokacyjna odpowiedź na… żądanie klientów [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Szokującą akcję przeprowadziła jedna z sieci handlowych w Niemczech. W markecie w Hamburgu z półek zniknęła prawie cała żywność. Była to odpowiedź sklepu na mocniejsze akcentowanie patriotyzmu konsumenckiego ze strony pewnej części klientów.

To, co zastali klienci po wejściu do sklepu Edeka w Hamburgu, musiało ich zaszokować. Półki świeciły pustkami. Brakowało serów, warzyw, owoców, mięs, dosłownie wszystkiego – informuje Focus.de. Były za to kartki z napisami: ,,ta półka jest nudna bez różnorodności”, ,,nasze wybory dzisiaj mają granice” i ,,taka pusta jest półka bez zagranicy”.

W ten sposób Edeka odpowiedziała na podnoszące się od jakiegoś czasu w Niemczech głosy, że w kraju powinny być sprzedawane jedynie niemieckie produkty. Sklep wyszedł naprzeciw oczekiwaniom pewnej grupy klientów i pokazał, jakby wyglądał asortyment w przypadku wprowadzenia takiego ograniczenia.

Edeka woli różnorodność. Oferujemy swoim klientom wiele produktów ze wszystkim regionów Niemiec, ale dopiero w połączeniu z towarami z innych krajów jesteśmy w stanie stworzyć satysfakcjonującą każdego propozycję. Cieszymy się, że nasza akcja spotkała się z życzliwym przyjęciem

– stwierdził rzecznik prasowy sieci Edeka.

Mimo że część klientów woli kupować niemieckie produkty, oto co niemiecka telewizja mówi o patriotyzmie konsumenckim Polaków:

(6097)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę