Portal informacyjno-historyczny

,,Polityk PiS bzykał się z moją starszą o 28 lat od niego krewną”. Lewicowa polityk chciała zakpić z hipokryzji w sprawie żony Macrona. Ale chyba coś poszło nie tak…

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Pierwsza dama Francji i różnica wieku między nią a prezydentem elektem wzbudzają w Polsce emocje. Najbardziej porusza to, że romans zaczął się, kiedy przyszła głowa państwa była… 15-letnim chłopcem, a wielka miłość jego 39-letnią nauczycielką. Do tego doszło do rozbicia rodziny. Ale lewica zdaje się tego nie rozumieć i wytacza ciężkie działa przeciwko ,,hipokryzji”.

Była posłanka SLD Katarzyna Piekarska opisała historię, która miała zdarzyć się naprawdę. Jak twierdzi, znany polityk PiS miał romans z jej kuzynką, starszą od niego o prawie 30 lat.

Pewien polityk Pis,który był w nieformalnym związku z moją krewną i róźnica wieku wynosiła ok. 28 lat dzisiaj robi sobie jaja z pani Macron!!! Rozumiem,źe było to ze 30 lat temu i moźe nie pamiętać-chociaż krewną trudno zapomnieć [pisownia oryginalna – red.]

– napisała.

Ale pytana o szczegóły nabrała wody w usta. Wpis wzbudził wiele emocji, które udzieliły się Piekarskiej. Na jeden z komentarzy odpisała:

Jak bzykał się z kobietą dużo starszą było ok. A teraz taka hipokryzja..

W innym miejscu dokończyła historię:

Rozstali się i jakiś czas byli przyjaciółmi a potem cisza Jak to w życiu Spotkali się kilka lat temu na Powązkach (1 sierpnia) i on ciotkę poznał, a ona go nie:-).

Jeden z komentatorów przytomnie zauważył:

Nie mam nic przeciw temu, że prezydent Francji ma starszą od siebie wybrankę serca. Ale z pewnością dla mnie nie jest zbyt rzeczą oczywistą „miłość” 17 latka i jego nauczycielki. Co kraj to obyczaj. U nas coś takiego skończyło by się skandalem, zwolnieniem z pracy pedagoga lub co gorsza zarzutami

Piekarska próbowała bagatelizować:

A kto nie podkochiwal się w nauczycielce czy nauczycielu? Ja przyznam ,że podkochiwałam się w I LO

Nie zauważa, że nastolatek rozbił małżeństwo. Brigitte Trogneux była w chwili rozpoczęcia romansu zamężna (rozwiodła się w 2006) i miała trójkę dzieci.

Młody Macron ze swoją starszą o 24 lata miłością

Historia budzi poważne wątpliwości co do jej autentyczności. Zastanawiające, że ,,starsza krewna”, która w trakcie historii zmienia się w ,,ciotkę”, dzieliła się z młodszą kuzynką tajemnicami alkowy. Jeśli natomiast była to tajemnica poliszynela, polityk byłby z pewnością łakomym kąskiem dla tabloidów. Taka historia jednak nie została opisana na łamach prasy. Piekarska nie chce podać najmniejszych szczegółów poza ogólnikową historią, gdzie w miejsce PiS można byłoby wstawić dowolną partię…

Internauci zauważają również, że Piekarska, reprezentantka lewicy, jest tak bardzo pruderyjna. Nagle stosunki seksualne zaczynają jej przeszkadzać, natomiast nie dostrzega najważniejszego: co tak naprawdę przeszkadza Polakom w romansie przyszłego prezydenta – Macrona.

(11076)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę