Portal informacyjno-historyczny

Polacy mieszkający w Niemczech dzwonią do programu TVP na żywo. Alarmują, jak niemieckie media kłamią i manipulują w sprawie ostatnich wydarzeń [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Nie tak odległe są czasy, gdy polska telewizja służyła do propagandy, emitowane programy były specjalnie dobierane lub manipulowane. Obecnie takie rzeczy dzieją się w tak miłującym wszelkie swobody kraju, jakim są Niemcy – alarmują mieszkający tam Polacy. 

Dziennikarz skomentował w ten sposób to, co działo się w prowadzonym przez Magdalenę Ogórek programie „W tyle wizji” w TVP Info, w którym relacjonowano wydarzenia z Dortmundu. We wtorek wieczorem przed meczem Ligi Mistrzów pomiędzy miejscową Borussią i AS Monaco doszło do wybuchu bomb na trasie przejazdu autokaru z piłkarzami niemieckiego klubu. Do studia dzwonili mieszkający w Niemczech Polacy i informowali o manipulacjach w tamtejszej telewizji.

Wiele informacji podawanych jest z opóźnieniem. Wiele jest wyciszanych, a często są to tylko suche komunikaty bez szczegółów. Oglądamy polską telewizję, bo z niemieckiej nie można się niczego dowiedzieć

– alarmowali dzwoniący Polacy. Ich zdaniem taka sytuacja to wina rządu Angeli Merkel, który prowadzi taką politykę wobec m.in. imigrantów, żeby nikogo nie urazić. W efekcie w telewizji obowiązuje cenzura.

Wypowiedzi widzów z Niemiec od od 4:10, od 24:10, od 31:00 i od 43:05

Nic dziwnego, że już w komentarzach pod wpisem Mistewicza na Twitterze szybko pojawiły się m.in. takie opinie:

Nie zabrakło też uwag o tym, że już czas najwyższy zacząć martwić się o stan demokracji w Niemczech. Był to nawiązanie do słów europejskich i światowych polityków oraz wokalisty U2 Bono, którzy w 2016 roku wyrażali obawy o demokrację w Polsce.

(33345)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę