Polacy gorsi niż naziści Polacy gorsi niż naziści

,,Dużo bardziej entuzjastyczni niż naziści”. To już prawdziwa wojna informacyjna. Czołowa izraelska gazeta wypuszcza klip: oskarża Polaków, m.in. o przejmowanie żydowskich majątków [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Izraelski Haaretz włączył się do kampanii uderzającej w Polskę. Dziennikarz Bradley Burston nagrał apel skierowany do naszego kraju, który opublikowała gazeta na swoim kanale Youtube. Oskarża Polaków o pomoc nazistom, przejęcie żydowskich majątków i pogromy bez udziału Niemców.

Na nagraniu słyszymy pytanie o najnowsze prawo dotyczące terminu ,,polskie obozy śmierci”:

Droga Polsko, czy na pewno chcesz iść tą drogą?

Twierdzi, że ci, którzy przeżyli Holokaust, nie zmyślili historii o tym, jak Ukraińcy, Litwini, Łotysze, Rosjanie oraz ,,tak, Polacy” okazywali się być dużo bardziej entuzjastyczni niż Niemcy-naziści w polowaniu i mordowaniu Żydów.

Ci, którzy przeżyli, nie zapomną tego, przez co przeszli, co im zrobiono i kto zrobił

– twierdzi. Podkreśla, że nikt o tym nie zapomni, podobnie jak o tysiącach Polaków ratujących Żydów. Ale zaraz mówi o polskich sąsiadach, którzy wydawali Żydów.

A także tysiącach Polaków, którzy aktywnie pomagali nazistom na inne sposoby

– dodaje.

Gwałtownie zaprzecza porównaniu polskiego premiera Mateusza Morawieckiego, który wspomniał zarówno o polskich jak i żydowskich sprawcach. Podkreśla, że Polacy po tym, jak denuncjowali Żydów, z radością wprowadzali się do ich domów i przejmowali ich majątki. Mówi o tym, że po wojnie, którą przeżyło niewielu Żydów, Polacy organizowali mordercze pogromy.

– Bez udziału Niemców

– akcentuje i jako przykład podaje pogrom kielecki, a komunistycznych zbrodniarzy nazywa polskimi.

Nikt o niczym nie zapomina

– kończy nagranie wymownym hasłem.

(4730)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. ŻYD rumkowski tak swoich ziomków przekonywał żeby zgłaszali sie do transportów że z350 tysięcy ocalało 750 osób z łódzkiego getta,przemówienie rumkowskiego,,,Nie mogłem mieć własnych dzieci, więc oddałem swoje najlepsze lata dzieciom. Żyłem i oddychałem z dziećmi, nigdy nie wyobrażałem sobie, że będę musiał uczynić tę ofiarę na ołtarzu własnymi dłońmi. W moim wieku, muszę rozłożyć ręce i błagać: Bracia i siostry! Oddajcie mi je! Ojcowie i matki –dajcie mi swoje dzieci! ,,,,a w tym samym czasie Irena Sendlerowa wynosiła jedno po drugim z getta w warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.