Portal informacyjno-historyczny

Polacy gorsi niż naziści Polacy gorsi niż naziści

,,Dużo bardziej entuzjastyczni niż naziści”. To już prawdziwa wojna informacyjna. Czołowa izraelska gazeta wypuszcza klip: oskarża Polaków, m.in. o przejmowanie żydowskich majątków [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Izraelski Haaretz włączył się do kampanii uderzającej w Polskę. Dziennikarz Bradley Burston nagrał apel skierowany do naszego kraju, który opublikowała gazeta na swoim kanale Youtube. Oskarża Polaków o pomoc nazistom, przejęcie żydowskich majątków i pogromy bez udziału Niemców.

Na nagraniu słyszymy pytanie o najnowsze prawo dotyczące terminu ,,polskie obozy śmierci”:

Droga Polsko, czy na pewno chcesz iść tą drogą?

Twierdzi, że ci, którzy przeżyli Holokaust, nie zmyślili historii o tym, jak Ukraińcy, Litwini, Łotysze, Rosjanie oraz ,,tak, Polacy” okazywali się być dużo bardziej entuzjastyczni niż Niemcy-naziści w polowaniu i mordowaniu Żydów.

Ci, którzy przeżyli, nie zapomną tego, przez co przeszli, co im zrobiono i kto zrobił

– twierdzi. Podkreśla, że nikt o tym nie zapomni, podobnie jak o tysiącach Polaków ratujących Żydów. Ale zaraz mówi o polskich sąsiadach, którzy wydawali Żydów.

A także tysiącach Polaków, którzy aktywnie pomagali nazistom na inne sposoby

– dodaje.

Gwałtownie zaprzecza porównaniu polskiego premiera Mateusza Morawieckiego, który wspomniał zarówno o polskich jak i żydowskich sprawcach. Podkreśla, że Polacy po tym, jak denuncjowali Żydów, z radością wprowadzali się do ich domów i przejmowali ich majątki. Mówi o tym, że po wojnie, którą przeżyło niewielu Żydów, Polacy organizowali mordercze pogromy.

– Bez udziału Niemców

– akcentuje i jako przykład podaje pogrom kielecki, a komunistycznych zbrodniarzy nazywa polskimi.

Nikt o niczym nie zapomina

– kończy nagranie wymownym hasłem.

(4611)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. ŻYD rumkowski tak swoich ziomków przekonywał żeby zgłaszali sie do transportów że z350 tysięcy ocalało 750 osób z łódzkiego getta,przemówienie rumkowskiego,,,Nie mogłem mieć własnych dzieci, więc oddałem swoje najlepsze lata dzieciom. Żyłem i oddychałem z dziećmi, nigdy nie wyobrażałem sobie, że będę musiał uczynić tę ofiarę na ołtarzu własnymi dłońmi. W moim wieku, muszę rozłożyć ręce i błagać: Bracia i siostry! Oddajcie mi je! Ojcowie i matki –dajcie mi swoje dzieci! ,,,,a w tym samym czasie Irena Sendlerowa wynosiła jedno po drugim z getta w warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę