Podczas Kongresu Kobiet Scheuring-Wielgus chciała się pochwalić, a tymczasem… Ten fragment wystąpienia jest bardzo wymowny (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Nowa rola Joanny Scheuring-Wielgus to obrona niepełnosprawnych. Jak się okazuje nie jedyna. Posłanka pochwaliła się, że ,,jest w protestach, odkąd pamięta”.

Proszę państwa, na 47 zapytań oraz na 67 interpelacji, którymi zajmowała się Joanna Scheuring-Wielgus, nie ma ani jednego dotyczącego niepełnosprawnych

– punktował w niedawnym wywiadzie radiowym Robert Mazurek. Ale posłanka nie dała się zbić z tropu. Dalej twierdzi, że walczy o prawa niepełnosprawnych. Zresztą nie tylko o nie. Oto wymowny fragment podczas weekendowego Kongresu Kobiet:

Internauci szybko przypomnieli, że sprawy, którymi zajmowała się obecna posłanka, były bardzo różnorodne:

Tymczasem posłanka Nowoczesnej jak widać uznała, że zmiana partii jest konieczna i wraz z Ryszardem Petru i Joanną Schmidt założyła koło poselskie ,,Liberalno-Społeczni”. Ma stanowić zalążek przyszłej partii, choć sama Scheuring-Wielgus już na początku zaskoczyła.

Zawsze mówię wprost. Niezależnie od tego, z kim rozmawiam. Powiedziałam kiedyś Petru, że jest największym narcyzem, jakiego poznałam, większym od mojego męża

– przyznała w ostatnim artykule dla ,,Wysokich Obcasów”. Nie przeszkadza jej to w tworzeniu nowej partii właśnie z tym politykiem. Bo jeszcze gorsze okazało się kierownictwo… kobiet.

Wszystko zaczęło się chrzanić w momencie, gdy dwie z nas zaczęły myśleć o tym, że są lepsze od lidera i mogą to lepiej zorganizować


Posłanka nie pisze z imienia kogo ma na myśli, ale wiadomo, że chodzi o Katarzynę Lubnauer oraz Kamilę Gasiuk-Pihowicz.

– podsumowuje ,,Do Rzeczy”. Jak widać, hasło z ostatniego Kongresu Kobiet nie do końca oddaje sytuację:

(3815)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Wymawiam fonetycznie Scheuring – nie szoiring bo w polskim języku nie uwzględnia sie fonetyki niemieckiej – To ich sprawa nie Polaków . Ad rem Jeśli pani w tym moim Kraju tudzież wielu milionów Polaków – jest pani tak żle i gardłuje pani nań na całą lewacką Europę to prosze się z Polski wynieśc np jak zrobił to swego czasu Rzewuski , Potocki , Branicki. Zrobi pani so9bie dobrze ale również takim jak ja .

  2. W totalnej zwyczajnie są idioci i prostaki !Zera intelektualne !Dobrze że my , Polacy odpaliliśmy ich na poprzednich wyborach tak jak dokończymy dzieła na tych !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.