Portal informacyjno-historyczny

Podczas Kongresu Kobiet Scheuring-Wielgus chciała się pochwalić, a tymczasem… Ten fragment wystąpienia jest bardzo wymowny (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Nowa rola Joanny Scheuring-Wielgus to obrona niepełnosprawnych. Jak się okazuje nie jedyna. Posłanka pochwaliła się, że ,,jest w protestach, odkąd pamięta”.

Proszę państwa, na 47 zapytań oraz na 67 interpelacji, którymi zajmowała się Joanna Scheuring-Wielgus, nie ma ani jednego dotyczącego niepełnosprawnych

– punktował w niedawnym wywiadzie radiowym Robert Mazurek. Ale posłanka nie dała się zbić z tropu. Dalej twierdzi, że walczy o prawa niepełnosprawnych. Zresztą nie tylko o nie. Oto wymowny fragment podczas weekendowego Kongresu Kobiet:

Internauci szybko przypomnieli, że sprawy, którymi zajmowała się obecna posłanka, były bardzo różnorodne:

Tymczasem posłanka Nowoczesnej jak widać uznała, że zmiana partii jest konieczna i wraz z Ryszardem Petru i Joanną Schmidt założyła koło poselskie ,,Liberalno-Społeczni”. Ma stanowić zalążek przyszłej partii, choć sama Scheuring-Wielgus już na początku zaskoczyła.

Zawsze mówię wprost. Niezależnie od tego, z kim rozmawiam. Powiedziałam kiedyś Petru, że jest największym narcyzem, jakiego poznałam, większym od mojego męża

– przyznała w ostatnim artykule dla ,,Wysokich Obcasów”. Nie przeszkadza jej to w tworzeniu nowej partii właśnie z tym politykiem. Bo jeszcze gorsze okazało się kierownictwo… kobiet.

Wszystko zaczęło się chrzanić w momencie, gdy dwie z nas zaczęły myśleć o tym, że są lepsze od lidera i mogą to lepiej zorganizować


Posłanka nie pisze z imienia kogo ma na myśli, ale wiadomo, że chodzi o Katarzynę Lubnauer oraz Kamilę Gasiuk-Pihowicz.

– podsumowuje ,,Do Rzeczy”. Jak widać, hasło z ostatniego Kongresu Kobiet nie do końca oddaje sytuację:

(3217)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Wymawiam fonetycznie Scheuring – nie szoiring bo w polskim języku nie uwzględnia sie fonetyki niemieckiej – To ich sprawa nie Polaków . Ad rem Jeśli pani w tym moim Kraju tudzież wielu milionów Polaków – jest pani tak żle i gardłuje pani nań na całą lewacką Europę to prosze się z Polski wynieśc np jak zrobił to swego czasu Rzewuski , Potocki , Branicki. Zrobi pani so9bie dobrze ale również takim jak ja .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę