fot. Wikipedia/ Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic / Legionisci.com / Twitter

PO znów idzie na wojnę z kibicami. Poseł twierdzi, że za czasów rządów Platformy na meczach była sielanka. Mocna odpowiedź internautów

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Platforma Obywatelska ma pomysł na walkę z chuligaństwem na stadionach. Posłowie tej partii przygotowali projekt zmian w ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych. PO chce zaostrzenia kar, w tym wprowadzenie dożywotniego zakazu stadionowego dla chuliganów-recydywistów.

Ireneusz Raś, który jest ,,ministrem sportu” w ,,gabinecie cieni” PO, twierdzi, że za rządów jego partii na trybunach był spokój.

Zakrywanie twarzy, wnoszenie ładunków wybuchowych i pirotechnicznych, wdzieranie na teren rozgrywanych zawodów sportowych – tych 3 rzeczy od 2009 do 2015 roku nie było. Koniec tolerancji dla kiboli!

– oznajmił.

Najpopularniejszy komentarz pod twittem na oficjalnym koncie PO brzmiał jednoznacznie:

Deklaracji posła nie oszczędzał też dziennikarz Krzysztof Stanowski, który pisał na Twitterze:

Alternatywna rzeczywistość. Facet zwariował i myśli, że sytuacja na trybunach się zmienia zależnie od tego, kto akurat ma większość w sejmie

Na powyższe pytanie dziennikarz nie dostał odpowiedzi.

Rasiowi przypominano takie pisma jak to podpisane przez m.in. Małgorzatę Kidawę-Błońską i Andrzeja Halickiego z prośbą o zdjęcie… zakazów stadionowych.

Jednak PO jest nieugięta. Oto kilka propozycji kar: zamiast 2 tys. 10 tys. grzywny za niezastosowanie się do polecenia służby porządkowej podczas meczu. Za pomoc we wnoszeniu rac przez pracowników klubu kara wysokiej grzywny oraz czasowy (od roku do pięciu lat) zakaz wykonywania zawodu. Jednak obecne wyniki w sondażach wskazują, że propozycje ,,gabinetu cieni” pozostaną jedynie na papierze.

(1502)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.