screen z programau

Po tym programie lewica skrzykuje się, aby podać działaczkę pro-life do sądu. Poszło o jej słowa o homoseksualistach i Irlandii (wideo)

w Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W programie „Tak czy Nie” prowadzonym przez Agnieszkę Gozdyrę spotkały się Kaja Godek z Fundacji Życie i Rodzina oraz Katarzyna Piekarska z SLD. Doszło do mocnej wymiany zdań i kilku stwierdzeń, które oburzyły lewicę.

Panie rozmawiały na temat referendum w Irlandii, w którym mieszkańcy powiedzieli ,,tak” liberalizacji przepisów aborcyjnych. Godek przyznała, że trudno nazywać Irlandię krajem katolickim.

Jeżeli premier Irlandii (Leo Varadkar) obnosi się ze swoją dziwną orientacją, deklaruje w mediach, że ma partnera homoseksualnego, jeżeli jest to przyjmowane, jako normalne, to dla mnie jest potworne, że taki kraj określa się mianem katolickiego

– powiedziała. Na jej słowach niezwykle nerwowo reagowała Piekarska, która twierdziła, że słowa Godek ,,to wstyd”.

Nagranie z wywiadem wywołało falę komentarzy na lewicowych forach, gdzie prześcigano się w wymyślaniu działaczce pro-life. Sama zainteresowana poinformowała, że ,,homolobby skrzykuje się, by podać ją do sądu za wczorajszy program Tak czy Nie”.

Widać skończyli już bluźnierczą i kłamliwą akcję „Przekażmy sobie znak pokoju” i pokazują prawdziwe oblicze: #terror, #cenzura i #nietolerancja dla prawdy i zdrowego rozsądku

– napisała na Twitterze.

Odnosiła się również do argumentów przeciwników:

(4510)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.