fot. YouTube

Piotr Świerczewski zaproponował, jakie kary należy wprowadzić dla kibiców po takim meczu jak Lech-Legia. ,,Potem o Polakach mówią, że są chamami i burakami…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Piotr Świerczewski, 70-krotny reprezentant Polski, w rozmowie z wPolityce.pl, odniósł się do ostatniego spotkania Lech – Legia. Sam grał w drużynie poznańskiej, jak twierdzi dalej kibicuje ,,Kolejorzowi”, choć nie szczędził słów krytyki pod adresem kibiców.

Świerczewski mocno skrytykował pomysł odwołania dekoracji medalami Legii na stadionie w Poznaniu.

Tak się dzieje wszędzie na świecie. Nie bądźmy dzikusami. Real z Barceloną nie pałają do siebie sympatią, ale do takiej uroczystości mogłoby tam dojść

– podkreśla, dodając, że należy wprowadzić odpowiednie regulacje prawne.

Kibic dopinguje swoją drużynę całym sercem. Ci, którzy wtargnęli na boisko też są kibicami. Potrzebne jest jednak prawo, które karałoby za tego typu incydenty

– uważa, przypominając, że nie wyciągnięto żadnych konsekwencji za wydarzenia z Bydgoszczy w 2011 (finał Pucharu Polski, kiedy fani Legii i Lecha wbiegli na murawę).

Zdaniem Świerczewskiego, następujące kary rozwiązałyby problem: ,,za wejście na boisko wielka kara, za drugie takie zdarzenie dożywotni zakaz stadionowy”.

Należy docenić, że atmosfera na stadionie w Poznaniu zawsze jest świetna, ale, panowie, nie rozwalajcie widowisk. Rozwalacie piękno futbolu, a potem o Polakach mówią, że są chamami i burakami. A przecież nie wszyscy Polacy za to odpowiadają

– podkreśla.

źródło: wPolityce.pl

(3579)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.