Portal informacyjno-historyczny

fot. screen YouTube / twitter.com/Piotr_Misilo

Piotr Misiło załamany tym, jak Polska różni się od reszty Europy. Publikuje wymowną mapę. Internauci punktują hipokryzję posła i jego partii

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W sobotę miał miejsce Dzień Matki, a w Irlandii ogłoszono wyniki referendum w sprawie aborcji. Większość Irlandczyków opowiedziała się za liberalizacją prawa. Wyjątkiem na tle Europy pozostaje więc Polska. Nie spodobało się Piotrowi Misiło z Nowoczesnej, który z przekąsem skomentował sytuację.

„Nowoczesna Polska…”

– napisał na Twitterze, zamieszczając wymowną mapę. Wpis do gustu przypadł licznym kolegom i koleżankom partyjnym – polubili go Katarzyna Lubnauer, Monika Rosa, Adam Szłapka, Kamila Gasiuk-Pihowicz, Paulina Hennig-Kloska.

Co ciekawe, to właśnie za sprawą Nowoczesnje projekt liberalizujący prawo aborcyjne „Ratujmy Kobiety 2017” został wyrzucony… do kosza. Posłowie głosowali za jego odrzuceniem.

Poza tym jak wiadomo ofiarami aborcji często są dzieci diagnozowane w okresie prenatalnym jako niepełnosprawne. Tymczasem to Nowoczesna popiera protest osób… niepełnosprawnych. Zwrócili uwagę na to internauci. Oto dwa, jakże wymowne, najpopularniejsze komentarze pod wpisem posła:

(4013)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę