Pierwsza Dama podpadła wielu wyborcom PiS-u. Po Gali w Polsacie Agacie Dudzie dostało się za przypomnienie jednoznacznie kojarzonego patrona [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dużo kontrowersji wywołało pojawienie się prezydenta Andrzeja Dudy na gali Polsatu, gdzie musiał słuchać m.in. żartów o Smoleńsku. Zwolennicy PiS-u zwrócili również uwagę na dzisiejszą wypowiedź Pierwszej Damy.

To jest wielkie dzieło rozpoczęte przez Jacka Kuronia 21 lat temu

– mówiła Przez ten okres zebrano 758 tys. ton żywności o wartości prawie 2 mld zł. Obecnie z banków żywności korzysta 2 mln osób.

Para prezydencka również przygotowała paczki dla potrzebujących. Ale nietórym internautom nie spodobał się przywołany patron – Jacek Kuroń. Na profilu TVP pojawiły się liczne komentarze:

,,Bank Żywności SOS” powstał z inicjatywy Jacka Kuronia w 1993. Był wtedy ministrem pracy i polityki socjalnej w rządach Tadeusza Mazowieckiego i Hanny Suchockiej. Natomiast kontrowersje związane z jego działalnością w latach 90. dotyczą m.in. nieprzejednanego sprzeciwu wobec lustracji i dekomunizacji.

(7182)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Jacek Kuroń marksista nurtu trockistowskiego, zwalczny przez nurt stalinowski , dzierżący władzę w PZPR. Taki sammkomuch z Kuronia jak Verhofstad, Timmermans czy Junker. Po 89 roku przeszliśmy z komuny w komunę, tyle że zmpatronem Lwa Trockiego.

  2. Z DWOJGA ZŁEGO 🙂 WOLĘ BYĆ ORDYNARNY 🙂 NIŻ GŁUPI :((((( …jamenT 🙂 ..HOWGH !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.