Piękny hołd polskich komandosów dla powstańców podbił serca internautów. ,,Nawet na drugim końcu świata, w palącym słońcu, przy ogromnym obciążeniu psychicznym i fizycznym…”

w Ciekawe klipy/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jednostka Wojskowa Komandosów Lubliniec opublikowała na swoim profilu piękny hołd dla swoich poprzedników z AK. Z dala od Polski pamiętali o nich w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

PAMIĘTAMY. Nawet na drugim końcu świata, w palącym słońcu, przy ogromnym obciążeniu psychicznym i fizycznym, spadkobiercy AK-owskich batalionów pamiętają o heroicznym czynie swoich poprzedników. CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

– napisano i opublikowano poniższy klip, który cieszy się ogromną popularnością wśród:

Jednostka Wojskowa Komandosów (JWK) jest oddziałem przeznaczonym do prowadzenia lądowych operacji specjalnych. Jest największą i najstarszą jednostką w strukturze Wojsk Specjalnych SZ RP. Żołnierze JWK przygotowywani są do prowadzenia pełnego zakresu zadań składających się na operacje specjalne. Do najważniejszych z nich należą: rozpoznanie specjalne, akcje bezpośrednie i wsparcie wojskowe. Zadanie te mogę być prowadzone przez żołnierzy JWK na lądzie i wodach śródlądowych. Jednostka kontynuuje działania formacji historycznych do których należą: kompania Commando, Batalion AK Zośka, Batalion AK Parasol, Batalion AK Miotła i Polski Samodzielny Batalion Specjalny. Ze struktury JWK wydzielany był Task Force 50 wchodzący w skład komponentu Sił Specjalnych NATO ISAF w Afganistanie.

(35239)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. śmiechu warci jesteście polaczki lewaczki ! żenada w waszym wykonaniu jest równa prostactwu ludzi jacy was reprezentują !

    a tak na marginesie kiedy powtórzycie cyrk z pod sejmu….bo przebiliście noc kabaretową !

    JWK………Szacunek Panowie !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.