Portal informacyjno-historyczny

Piękna Niemka była wielokrotnie atakowana w Berlinie. Postanowiła działać. Jej sposób nie przypadł do gustu lewicowo-liberalnym mediom [FOTO/WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

25-letnia studentka Carolin Matthie, mieszkająca na co dzień w Berlinie, znalazła sposób na problemy z bezpieczeństwem. Po ,,niemiłych przeżyciach” na ulicach stolicy Niemiec, nie rusza się bez pistoletu – Walthera, Modell P99…

Na co dzień Carolin studiuje fizykę i informatykę. Jej historię opisują liczne media niemieckie, m.in. Der Spiegel i Berliner Zeitung. Na łamach tego drugiego czytamy, że piękna studentka nie może już dłużej czuć się bezpiecznie w Berlinie.

– Miałam wiele nieprzyjemnych doświadczeń w ostatnich latach

– mówi i jako przykład podaje sytuację, gdy była prześladowana przez grupę młodych mężczyzn.

– Byli pijani, agresywni i zaczepiali mnie w obcym języku. Tak, byłem naprawdę przerażona.

Wtedy traf chciał, że przejeżdżał samochód firmy ochroniarskiej i napastnicy uciekli.

Dziewczyna postanowiła jednak działać. Wystąpiła o licencję na broń. Teraz twierdzi, że bez pistoletu nie może czuć się bezpiecznie.

Lewicowo-liberalne media kpiąco nazywają ją ,,dziewczyną z plakatu” lobby producentów broni. Zwracają również uwagę na zagrożenia płynące z posiadania pistoletu. Ale studentka podkreśla, że zdaje sobie nich sprawę i przedstawia swoje motto: ,,Żyj, kochaj, śmiej się”. A jeśli ono zawiedzie: ,,Załaduj, przymierz,strzel”.

(1255)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. W taki anturażu może miec problemy w wielu krajach Europy . Zresztą w Niemczech Niemki moga byc względnie spokojne , tam nie ma tylu ładnych kobiet ,żeby zaspokoić huć imigrancką. Raczej zagrozone są inne kobiety z krajów KDLu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę