Paweł Kukiz przedstawił prosty sposób, co zrobić w sprawie Stefana Michnika. Redaktor naczelny ,,GW” będzie wściekły

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Rozliczenie z okresem powojennego komunizmu do dziś nie zostało zakończone. Tymczasem żyją funkcjonariusze systemu, którzy skazywali Polaków na śmierć. Głos w tej sprawie zabrał Paweł Kukiz, który zaproponował rozwiązanie problemu.

W rozmowie z wPolityce.pl mówił o braku działań służb w sprawie Sławomira Nowaka, nawiązując do nierozwiązanej do dziś sprawy Stefana Michnika.

Cały czas nie wycofuje swoich pretensji do PiS ws. Sławomira Nowaka. Tak samo nie wycofuje swoich pretensji do polskiego wymiaru sprawiedliwości i polskich służb z różnych rozdań, dopóki nie zobaczę w Polsce brata Adama Michnika. Żydzi poradzili sobie z Eichmannem, po prosu sprowadzili go do Izraela. Podobnie należałoby zrobić z bandytą jakim jest Stefan Michnik. Skandaliczną rzeczą jest to, że nie prowadzi się w tej sprawie żadnych działań. Facet siedzi sobie spokojnie, łowi ryby. A jest zwykłym bandytą odpowiedzialnym za śmierć polskich patriotów

– przyznał.

Słowa wywołały pytanie od fanów – jeden z nich pytał Kukiza o szczegóły – ten odesłał go do artykułu poświęconego porwaniu Eichmanna i straceniu niemieckiego zbrodniarza. Czytamy w nim:

11 maja 1960 r. Izraelczycy przystąpili do akcji. O godzinie 2007 wracający z pracy Eichmann został znienacka zaatakowany przez Zvi Malchina i powalony na ziemię. Po chwili przy szamoczących się mężczyznach zatrzymał się samochód i pozostali biorący udział w akcji agenci wepchnęli nazistę do środka. Eichmannowi zostały nałożone ciemne gogle i pod groźbą zastrzelenie, jeśli stawiałby opór uspokoił się. […] 19 maja w Buenos Aires wylądował samolot izraelskich linii lotniczych, na pokładzie którego znajdował się minister spraw zagranicznych Izraela Abba Eban. Operacja była tak tajna, że nawet on nie wiedział, kogo zabierze w drodze powrotnej. 20 maja agenci Mossadu przetransportowali Eichmanna, ubranego w mundur członka załogi samolotu na lotnisko. Więzień był pod wpływem środka uspokajającego. […] 31 maja 1962 r. po trwającym osiem miesięcy procesie, którego przebiegiem interesował się cały świat, Adolf Eichmann stanął przed katem. Został powieszony, a jego ciało skremowano i rozrzucono nad Morzem Śródziemnym.

(11486)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

5 komentarzy

  1. u kukiza 2 szare komórki ale 1 zaświeciła w odpowiednim momencie i wyszedł z tego nawet dobry pomysł. do roboty polskie służby!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Akcja była nielegalna wg. argentynskiego prawa. Była zwykłym porwaniem. Nam sie taka akcja nie opłaci. Lepiej nagłośnic sprawe międzynarodowo i wyjaśnić działalność zydostwa we wczesnym PRLu. Ale to obecnie jest nierealne ,biorąc pod uwage pochodzrnie niektórych członków rządu w tym premiera Morawieckiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.