Pamiętacie kobietę, która w niewybredny sposób obrażała Krystynę Pawłowicz? Nieoczekiwanie odnalazła się w nowej roli. Internauci ją zidentyfikowali [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W piątek pod Sejmem Krystyna Pawłowicz trafiła na wyjątkowo agresywną kobietę pod Sejmem. Mimo że posłanka nie reagowała, przez ponad 10 minut była nieustannie obrażana – w najbardziej wymyślny sposób.

Tym razem odnalazła się na kolejnej miesięcznicy smoleńskiej, gdzie wyjątkowo nie podobały jej się cykliczne obchody. Ten weekend dla ,,obrońców demokracji” był wyjątkowo pracowity:

Trzeba przyznać, że rozumowanie pozostawiało sporo do życzenia:

Internauci zidentyfikowali, kim jest kobieta:

Informacja udostępniona przez bloggera wskazuje, że w 2013 roku trafiła do Braughman Group Media, wcześniej pracowała w A2 Multimedia (należącej do ATM Grupy i Agory spółce produkującej formaty wideo do internetu) oraz zajmowała się komercjalizacją projektów w Grupie TVN.

(21402)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. Argumentacja tej kobiety wydaje się być logiczna, racjonalna i przekonująca. Policja z każdą „miesięcznicą”, demonstracją staje się policją PiS. Natomiast każde pojawienie się K.Pawłowicz w przestrzeni medialnej stanowi obrazę co najmniej dobrego smaku.

    • O ile rozhisteryzowanej baby potępiac w zasadzie nie można, to jednak facet powinien przed napisaniem postu sprawdzić, czu ma mózg podłąćzony do klawiatury, kolego „daree” 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.