Portal informacyjno-historyczny

Oto pierwsze oficjalne zdjęcie Macrona jako prezydenta Francji. Miało być poważnie i symbolicznie, ale skończyło się serią memów [FOTO]

w Humor


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Emmanuel Macron pochwalił się swoim pierwszym zdjęciem jako prezydent Francji. Miało być elegancko i poważnie, ale efektem jest seria memów, która obiegła serwisy społecznościowe.

Prezydent Republiki Francuskiej pozwał na tle biurka z książkami oraz… dwoma smartfonami. Miały one podkreślać połączenie tradycji z nowoczesnością.

Wiele dużych mediów starało się doszukiwać specjalnej symboliki. Jednak nietypowe zestawienie przedmiotów skłoniło internautów do pokazania go na innych równie zaskakujących tłach. Jeśli mogą być książki i smartfon, to dlaczego nie teletubisie, faceci w czerni czy scena z Titanica?

(3503)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę