Oto, czego naprawdę chce Izrael od Polski. Mocna odpowiedź Patryka Jakiego: mówi, że Polska nie może ugiąć się przed szantażem [WIDEO]

w Wiadomości z Polski/Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki zdradził, że od roku przyjmuje przedstawicieli ambasady Izraela, którzy protestują przeciwko ustawie reprywatyzacyjnej. Teraz odpowiada na stanowisko Izraela. Zdradza, czego chce strona izraelska i podkreśla, że Polska nie może zmieniać swoich ustaw pod wpływem szantażu.

Chyba tęsknicie za reżimem komunistów. Zapłacicie nam za ustawę reprywatyzacyjną

– mówili w rozmowie z ,,Dziennikiem Gazetą Prawną” amerykańscy pełnomocnicy żydowskich rodów. ,,DGP” podsumowuje proponowaną przez stronę polską ustawę: ,,W praktyce oznacza to, że wiele rodów żydowskich, które liczyły na uzyskanie w Polsce wielomiliardowych odszkodowań, zostanie z niczym”. Swój protest zgłosiła także strona amerykańska – ambasador USA w Polsce Paul W. Jones pisał, że ,,ustawa powinna być otwarta i traktować równoprawnie wszystkie osoby występujące z roszczeniem, niezależnie od ich narodowości”.

Patryk Jaki mówi, że oczekiwania strony izraelskiej są takie, żeby zwracać sto procent obywatelom izraelskim, najlepiej w naturze. Tymczasem w ustawie zapisane jest, że będzie to 20 proc., głównie dla obywateli polskich i Skarbu Państwa.

– Ja mam za zadanie bronić interesu państwa polskiego

– podkreśla, dodając, że ma nadzieję, iż Izrael nie chce zniszczyć wieloletnich relacji. Zaznacza, że Polska nie może zmieniać swoich ustaw pod wpływem szantażu.

(10690)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

6 komentarzy

  1. wiadomo było od początku ze chodzi o kasę… żydzi to taka nacja ze za kasę zrobią wszystko… chciwość to ich drugie „ja”. no a przy tym są wyjątkowo bezczelni i chamscy… wszytko próbują wymusić krzykiem i lamentem (im głośniej tym lepiej)… wkurza mnie tez ze polscy politykierzy ciągle podkreślają sformułowanie „nasi bracia” — ja sobie wypraszam, to nie są moi bracia, nigdy nie byli, nigdy nie będą.

    • Polacy też dla kasy zrobią bardzo dużo i chamstwa w Państwie naszym pięknym też nie brakuje. Nie ujmujmy naszemu narodowi. A Ci bracia to użycie słów papieża Jana Pawła II, które powiedział dla złagodzenia konfliktu katolicko-żydowskiwgo, że „Żydzi to nasi starsi bracia w wierze”. Ładnie to brzmi więc nie dziwię się, że ktoś używa tego co sformułowania „bracia”.

  2. Uno momento jakie odszkodowania? Bo za mało w temacie jestem i niet pojemaju o co się rozchodzi, tak naprawdę.

  3. Żyd ma za dużo przyjaciół w USA i zaraz znajdą się inne formy nacisku i zemsty. Uderzą w zadłużoną złotówkę na wall street i rura zmięknie naszym

  4. Pierwsza sprawa, to wszystkie kamienice np. w Warszawie prawie całkowicie były zburzone. Odbudowali je Polacy za własne pieniądze, utrzymywali i remontowali przez dziesięciolecia. Druga sprawa, od kiedy mienie, które było własnością obywateli polskich pochodzenia żydowskiego zmarłych przed 1945 rokiem ma być zwracane państwu Izrael powstałemu w maju 1948 roku ?????

  5. Żydzi to są bracia tych nie-polskich polityków, gdyż ci politycy to zakamuflowani Żydzi ze zmienionym nazwiskami na polskie, często ukradzione wraz z tożsamością od Polaków zesłanych na Sybir lub zamordowanych przez żydowskich Bolszewików i Sowietów.
    „Chyba tęsknicie za reżimem komunistów. Zapłacicie nam za ustawę reprywatyzacyjną” – kolejna bezczelna groźba żydowska, jak ta z konferencji wersalskiej z 1919r., gdzie jeden podły Żyd zagroził, że Polska właśnie straciła Lwów i Galicję. No i co, nie straciła? Te dranie robią wszystko, by zrealizować swe groźby. Trzeba tym razem temu zapobiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.