Portal informacyjno-historyczny

Oskarżają Polaków o faszyzm i nazizm, a w Auschwitz zachowują się tak [FOTO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Zagraniczne media co jakiś czas wspominają o ,,polskich obozach zagłady”. Edukacja historyczna powinna przydać się też ich czytelnikom, bo zdjęcia, które można znaleźć w mediach społecznościowych, nie przystają do miejsca.

Zrobione podczas wizyty w Auschwitz zdjęcia pokazują, że ich autorzy albo nie mają pojęcia o historii, albo śmierć i cierpienie milionów ludzi nie ma dla nich znaczenia. Oto obrazy, które mówią więcej niż 1000 słów.

fot. O2.pl / Daily Mail

(71224)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

8 komentarzy

  1. Osobiście czuję się zażenowana i obrażona z powodu nieuszanowania miejsca śmierci mojego dziadka, członka ZWZ, więźnia KL AUSCHWITZ zamordowanego przez Niemców w 1941 roku. Jest mi niezmiernie przykro, że są na świecie ludzie, którzy zwiedzanie miejsca kaźni milionów osób traktują jak kolejną „ciekawostkę turystyczną”. Takie zachowanie powinno być piętnowane i surowo karane!

  2. po co nam te obozy ? nie mozna wysadzic tego i zaorac pole postawic pomnik i nikt nie bedzie mowil o polskich obozach jak juz ich tu nie bedzie i zydzi nie beda robic sobie z tego disneylandu holokaust w ostatnich latach stał się dochodowym biznesem z którego zyski czerpią przede wszystkim zydzi niepokrzywdzeni bezposrednio przez zbrodnie hitlerowskie

    • Po to żeby pamiętać o historii. Historia, o które się nie pamięta może się powtórzyć. To, że niektórzy lekcewarzą to miejsce nie znaczy że u większości wzbudza to większe emocje i nie daje zapomnieć. Pomnik to nie to samo.

  3. makabra, człowiek w tym miejscu nawet się nie odzywał do siebie, bo przytłaczała atmosfera mordu po prostu i cierpienia, traci się wiarę w człowieka.

  4. Wystarczy zakazać używania telefonów komórkowych (etc.) i karać za ich używanie. W końcu teren jest monitorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu
BŁĄD: Sorry, human verification failed.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę