Portal informacyjno-historyczny

Oskarżają Polaków o faszyzm i nazizm, a w Auschwitz zachowują się tak [FOTO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Zagraniczne media co jakiś czas wspominają o ,,polskich obozach zagłady”. Edukacja historyczna powinna przydać się też ich czytelnikom, bo zdjęcia, które można znaleźć w mediach społecznościowych, nie przystają do miejsca.

Zrobione podczas wizyty w Auschwitz zdjęcia pokazują, że ich autorzy albo nie mają pojęcia o historii, albo śmierć i cierpienie milionów ludzi nie ma dla nich znaczenia. Oto obrazy, które mówią więcej niż 1000 słów.

fot. O2.pl / Daily Mail

(73518)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

8 komentarzy

  1. Osobiście czuję się zażenowana i obrażona z powodu nieuszanowania miejsca śmierci mojego dziadka, członka ZWZ, więźnia KL AUSCHWITZ zamordowanego przez Niemców w 1941 roku. Jest mi niezmiernie przykro, że są na świecie ludzie, którzy zwiedzanie miejsca kaźni milionów osób traktują jak kolejną „ciekawostkę turystyczną”. Takie zachowanie powinno być piętnowane i surowo karane!

  2. po co nam te obozy ? nie mozna wysadzic tego i zaorac pole postawic pomnik i nikt nie bedzie mowil o polskich obozach jak juz ich tu nie bedzie i zydzi nie beda robic sobie z tego disneylandu holokaust w ostatnich latach stał się dochodowym biznesem z którego zyski czerpią przede wszystkim zydzi niepokrzywdzeni bezposrednio przez zbrodnie hitlerowskie

    • Po to żeby pamiętać o historii. Historia, o które się nie pamięta może się powtórzyć. To, że niektórzy lekcewarzą to miejsce nie znaczy że u większości wzbudza to większe emocje i nie daje zapomnieć. Pomnik to nie to samo.

  3. makabra, człowiek w tym miejscu nawet się nie odzywał do siebie, bo przytłaczała atmosfera mordu po prostu i cierpienia, traci się wiarę w człowieka.

  4. Wystarczy zakazać używania telefonów komórkowych (etc.) i karać za ich używanie. W końcu teren jest monitorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę