Opozycja krytykuje PiS. Druga strona przypomina, jak Donald Tusk prezentuje swoje talenty. Nie uwierzysz, ile kosztował ten spot [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

PiS chce przekonać Polaków do reformy sądownictwa. Ale sposób, w jaki to robi, wzbudza oburzenie opozycji. Polska Fundacja Narodowa – organizacja powołana przez 17 państwowych spółek ma przeznaczyć na kampanię 19 mln złotych.

Za te pieniądze pojawią się billboardy z wypowiedzią Andrzeja Rzeplińskiego – „Niech zostanie tak, jak było”. Plakaty (także po angielsku), będą odsyłały do stron internetowych (www.takjakbylo.pl oraz www.sprawiedliwesady.pl). Pojawią się także telewizyjne spoty.

Opozycja zarzuca rządowi wydawanie pieniędzy niezgodnie z założeniami. Polska Fundacja Narodowa ma dbać o dobre imię Polski, a reforma sądownictwa dotyczy spraw krajowych.

Z kolei zwolennicy rządu pokazują, że poniesione koszty to nic w porównaniu z wydatkami poprzedniej ekipy. Promocja 60-sekundowego wideo to koszt ponad 7 mln zł. 922 tys. zł kosztowała produkcja, a 6 mln 210 tys. zł opłaty za emisję w mediach. PO tłumaczyła wtedy, że 85 procent kosztów poniosła UE.

Jednak prawdziwym hitem był śpiew Donalda Tuska, równie kosztowny:

Jak informowało biuro prasowe Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, produkcja spotu kosztowała 922,8 tys. zł, a wykupienie czasu reklamowego – 6,21 mln zł. 85 proc. tego budżetu zostało pozyskane z funduszy europejskich. Pytanie tylko, czy tych pieniędzy nie można było wydać bardziej sensownie…

(2195)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.