fot. screen Twitter

,,Odejdź stąd, szczylu jeden!”. Przepychanki między europosłem PiS-u i dziennikarzem TVN. ,,On prowokował, agresywnie na mnie wpadał…” (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Szef sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości europoseł Tomasz Poręba nie przebierał w słowach, zwracając się do dziennikarza TVN. – Odejdź stąd! Powiedziałem ci coś, tak? Szczylu jeden – powiedział. Stacja umieściła wycięty fragment sytuacji w materiale, sam polityk również odniósł się do zdarzenia.

Sytuację przedstawiono w ,,Faktach” TVN. Doszło do niej podczas wizyty premiera Mateusza Morawieckiego w Sandomierzu. Nie dysponujemy pełnym nagraniem ze zdarzenia, jedynie fragmentem wyemitowanym przez TVN. Widać na nim pojawiającego się przed premierem dziennikarza stacji, któremu drogę zagradza Poręba.

Odejdź stąd! Powiedziałem ci coś, tak? Szczylu jeden

– mówi polityk.

Nie wiadomo, jaki był kontekst całej sytuacji. Jednak nieprzychylni obecnemu rządowi dziennikarze komentowali jednoznacznie:

Tymczasem Poręba napisał na Twitterze:

Powielił Pan przekaz tvn i nie zapytał o komentarz. Ale ok. Nihil Novi. Prosiłem raz, drugi i trzeci, aby Pan z tvn24 odszedł, bo to nie czas na pytania. On prowokował, agresywnie na mnie wpadał i popychał, by dostać się do Premiera. To dla mnie nie jest dziennikarstwo. Dobranoc

(2092)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.