Portal informacyjno-historyczny

(Nie)oczekiwani protestujący – tym razem wspólnie z lekarzami rezydentami znani aktorzy

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Lekarze rezydenci strajkują, ale ci, którzy ich popierają sprawiają, że protest ma coraz bardziej wymiar antyrządowy. – Czy #protestmedykow to walka o godność czy walka o władzę? Bo wszędzie protestują ci sami. #CzarnyProtest #WolneSądy #KOD – pytała retorycznie posłanka Anna Siarkowska na Twitterze.

Młodzi medycy odrzucili propozycję podwyżki zaproponowanej przez premier Beatę Szydło. Powód? ,,Podwyżki nie dotyczą wszystkich sektorów ochrony zdrowia”.

Tymczasem szeregi protestujących rosną, ale nie za sprawą kolejnych lekarzy-rezydentów. Wspiera ich m.in. znana z ,,czarnego protestu” Maja Ostaszewska.

Razem z zespołem Nowego Teatru wspieram #protestmedyków . Sercem z Wami. Dziękuję za to że walczycie o poprawę służby zdrowia dla nas wszystkich. Dla dobra pacjentów. Wiem jak ciężko pracujecie, należy Wam się godne wynagrodzenie. Mam dla Was ogromny szacunek. Trzymajcie się! koszulki pożyczył nam i zdjęcie zrobił nasz teatralny młody medyk, fantastyczny ratownik Theo

– napisała. Obok niej protest popierają Magdalena Cielecka, Jacek Poniedziałek, Maciej Stuhr i inni. Wśród protestujących można było dostrzec byłego wojskowego Adama Mazgułę.

Nic dziwnego, że Anna Siarkowska pytała retorycznie:

Czy #protestmedykow to walka o godność czy walka o władzę? Bo wszędzie protestują ci sami. #CzarnyProtest #WolneSądy #KOD

(1336)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę